SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ruszył serwis Wirtualnej Polski skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw.

Intencją twórców witryny jest pobudzenie i zainspirowanie szefów małych i średnich firm do rozwijania organizacji zgodnie z najlepszymi praktykami i zasadami nowoczesnego zarządzania.

Na stronach NowoczesnaFirma.wp.pl aktywni i poszukujący nowych rozwiązań biznesowych znajdą wszystko, co potrzebne jest do prowadzenia przedsiębiorstwa. Przedstawiciele małych i średnich firm odnajdą tu porady dotyczące strategii działania, planowania marketingowego, sposobów aktywizacji handlowców… Dla menedżerów, podejmujących decyzje mające wpływ na przyszłość biznesu, rekrutujących osoby na kluczowe stanowiska, wchodzących na nowe rynki i walczących z konkurencją, serwis ma być doskonałym miejscem wskazującym najbardziej efektywne kierunki działań prowadzących do sukcesu.

"Pytania: w jaki sposób poradzić sobie z niską efektywnością działu sprzedaży, czy opracować skuteczną technikę handlową? Jak zarządzać finansami organizacji w ciężkiej sytuacji płynności? Czy strategia firmy odpowiada jej strukturze organizacyjnej? Jak budować autorytet skutecznego menedżera u pracowników?… zdają się być kluczowymi dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą - mówi Adam Kozielewicz, Kierownik Serwisów Biznesowych w Wirtualnej Polsce - serwis Wirtualnej Polski i Instytutu Zarządzania udziela na nie odpowiedzi klarownie, prosto, inspirując do zmian i podpowiadając, jak poprzez rozwój zwiększać efektywność firmy."

Serwis kompleksowo ukazuje branże wspierające unowocześnienie firmy. Obszerne bazy danych szkoleń, oprogramowania, czy konsultingu gromadzą w jednym miejscu szczegółowe opisy produktów przeznaczonych dla biznesu.

"Czym różni się posiadany przez firmę program do księgowości od setek innych? Jaką funkcjonalność mają systemy do działu sprzedaży? Czy istnieje wyspecjalizowana firma doradcza, która pomoże rozwiązać problemy, od których zależy dalsze istnienie przedsiębiorstwa? - to praktyczna pomoc w modernizowaniu firmy, załatwiana przy pomocy nowego serwisu - mówi Władysław Farafonow, Dyrektor ds. Informacji Menedżerskiej w Instytucie Zarządzania - dostęp do najlepszych praktyk i rozwiązań za pośrednictwem serwisu NowoczesnaFirma.wp.pl oraz możliwość porównania ofert z całej branży ułatwi podejmowanie kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska dla małych i średnich przedsiębiorstw

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl