SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Wirtualne biuro Awangardy"

Firma Awangarda, jeden z liderów na rynku usług tłumaczeniowych, przy wsparciu agencji interaktywnej Pro-Creation uruchomiła w Internecie wirtualne biuro

Pod adresem www.awangarda.pl powstała strona internetowa funkcjonująca jako internetowa siedziba Awangardy. 24 godziny na dobę pracują w niej wirtualne postacie będące komputerowymi odpowiednikami rzeczywistych pracowników Awangardy zatrudnionych w biurach w Warszawie i Krakowie.

Forma strony internetowej została podporządkowana założeniom strategii firmy Awangarda zakładającej bardzo szerokie wykorzystanie nowych kanałów komunikacji do pozyskiwania i obsługi klientów. Wysokie zinformatyzowanie procesów w firmie, w połączeniu z nowoczesnym systemem wspomagającym zarządzanie zleceniami i pracą oraz ściśle zintegrowana z nim nowa strona internetowa budują unikalne środowisko pracy tłumaczy i specjalistów ds. obsługi klientów.

Internet zaczął pełnić kluczową rolę w działalności Awangardy, w naturalny sposób prowadząc do "wirtualizacji" kontaktów pracowników firmy z klientami. Dlatego też, by wzmocnić tzw. czynnik ludzki w relacjach z klientami, strona internetowa przygotowana przez Pro-Creation daje możliwość złożenia wizyty w biurze Awangardy i poznania jej kluczowych pracowników. Serwis internetowy nie zastępuje wszystkich form kontaktu z pracownikami Awangardy - dla każdego alternatywą pozostaje rozmowa telefoniczna bądź sesja na czacie z konsultantem firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Wirtualne biuro Awangardy"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl