SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Witryna Play z nową wersją wyszukiwarki Netsprint

Netsprint wdrożył najnowszą wersję swojego rozwiązania wyszukiwawczego Netsprint Search w internetowym serwisie sieci komórkowej Play.

Witryna Play z nową wersją wyszukiwarki Netsprint

Uruchomiona w lipcu 2013 r. nowa wersja Netsprint Search obejmuje zaawansowane moduły wspierające wyszukiwanie, w tym m.in. QuickSearch (pozwala na prefiksowe wyszukiwanie dokumentów oraz prezentację wyników już po wpisaniu przez użytkownika kilku pierwszych liter zapytania) i Broadening Queries (automatyczne zaprezentowanie wyników wyszukiwania na zapytanie skrócone, czyli z pominięciem wybranych wyrazów zapytania użytkownika, w przypadku gdy na pełne zapytanie nie znaleziono żadnego wyniku). Dodatkowo, dotychczasowy moduł Misspellingu sugerujący użytkownikowi poprawną formę błędnie wpisanego zapytania został zastąpiony funkcjonalnością AutoMisspelling, która automatyczne prezentuje listę wynikową na poprawione zapytanie.

Zmianą w stosunku do poprzedniej wersji systemu jest także wprowadzenie agregacji treści z kilku serwisów Play (play.pl, dlafirm.play.pl, smartfony.play.pl i logplay.pl) i udostępnienie ich na jednej stronie wyników wyszukiwania.

W realizację projektu zaangażowana została firma K2 Internet, która uczestniczyła we wszystkich etapach przedsięwzięcia - poprzez wsparcie Netsprint w komunikacji z Play oraz realizację aspektów graficznych projektu.

W czerwcu br. serwisy Play odwiedziło 3,28 mln użytkowników (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz szczegóły).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Witryna Play z nową wersją wyszukiwarki Netsprint

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl