SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wizerunek PolCard

Marka VIA klientem Newsline C&C

Należąca do PolCardu marka VIA podpisała umowę o stałej współpracy z agencją Newsline C&C. Specjalizująca się w komunikacji zmiany agencja PR zajmie się kreacją wizerunku największej na polskim rynku platformy usług finansowych świadczonych przez elektroniczne terminale.

Wprowadzana w Polsce przez PolCard marka swoim klientom ma docelowo proponować szeroki zakres usług finansowych. Od końca ubiegłego roku VIA oferuje elektroniczne doładowania pre-paidowych telefonów komórkowych przez terminale akceptujące karty płatnicze.

Obecnie VIA liczy niemal 2000 punktów, do końca roku będzie ich w sumie 5000. Usługi VIA są dostępne w takich punktach jak supermarkety, sklepy osiedlowe oraz stacje benzynowe. Oprócz rozwoju sieci VIA zapowiada wprowadzenie do swojej oferty nowych usług. Jeszcze tego lata w ofercie pojawi się usługa Płatności Za Rachunki oraz możliwość dokonania przelewów pieniężnych. VIA jest adresowana zarówno do ludzi młodych, otwartych na technologię, jak również do osób w średnim wieku, chcących korzystać z nowych możliwości regulowania płatności.

Nowa marka i nowa strategia działania jest poważnym wyzwaniem dla PolCardu, tym bardziej że klientami dla marki VIA są grupy, z którymi PolCard do tej pory nie współpracował bezpośrednio. Właśnie stąd wybór agencji specjalizującej się w komunikacji zmiany.

"Nawiązanie naszej współpracy z  Newsline C&C jest efektem wcześniejszych, pozytywnych doświadczeń PolCardu w pracy z agencją - mówi Ewa Ulicz, Brand Manager marki VIA. - Skuteczność działań agencji podczas trzymiesięcznego okresu próbnego, pomysłowość i doskonała realizacja spotkania  prasowego "By the way VIA" potwierdziły trafność naszej decyzji. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy Newsline C&C marka VIA będzie lepiej rozpoznawana na polskim rynku, a oferowane przez nas usługi staną się dla przeciętnego Kowalskiego popularną formą zarządzania finansami osobistymi".

Agencja Newsline C&C będzie dla PolCardu obsługiwała całość relacji z mediami w zakresie pakietu usług wprowadzanych przez VIA na polski rynek.
Platforma usług VIA jest równocześnie wdrażana przez właściciela PolCardu, firmę GTECH, m.in. w Czechach i na Słowacji, a także w Brazylii, Meksyku i Turcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wizerunek PolCard

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl