SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Wmiksowani.pl” - Dereszowska, Fijał, Kurdej-Szatan i Krawczyk w autorskim serialu na VoD.pl (wideo)

W serwisie VoD.pl pojawiły się pierwsze odcinki serialu fabularnego „Wmiksowani.pl”, wyprodukowanego przez Grupę Onet-RAS Polska wspólnie z Banshee Productions. W produkcji występują m.in. Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Piróg, Mikołaj Krawczyk, Tomasz Ciachorowski, Marta Dobecka i Anna Terpiłowska.

Article

„Wmiksowani.pl” opowiadają o Anecie, która przyjeżdża ze wsi pod Białymstokiem do Warszawy, żeby objąć kultową warszawską restaurację niespodziewanie odziedziczoną po ojcu, znanym i cenionym restauratorze. Jednak dziewczynie trudno zaaklimatyzować się w Warszawie i zamiast przejąć restaurację, zatrudnia się w niej w roli pomocy do zmywania - żeby poznać współpracowników, realia pracy w gastronomii i rytm życia w wielkim mieście. Szybko okazuje się, że ma wrodzony talent do gotowania, który wykorzystuje nie tylko w restauracji, ale także na swoim autorskim vlogu kulinarnym.

Główne role w serialu grają Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Piróg, Mikołaj Krawczyk, Tomasz Ciachorowski, Marta Dobecka, Anna Terpiłowska, Piotr Miazga, Weronika Jaskółka, Misheel Jargalsaikhan, Jan Jankowski, Rafał Maślak, Arek Detmer, Hanna Bieniuszewicz, Władysław Grzywna i Marysia Krasowska.

Pierwszy sezon serialu składa się z 10 odcinków. Są one udostępniane w serwisie VoD.pl w każdy czwartek. Za promocję i dystrybucję serialu odpowiada Grupa Onet-RAS Polska.

Scenariusz serialu „Wmiksowani.pl” napisała Agnieszka Osak-Rejmer, autorem zdjęć jest Piotr Piesiak, a reżyserią zajęli się Łukasz Wiśniewski, Mariusz Malec i Sylwester Jakimow.

To pierwsza tak duża produkcja fabularna Grupy Onet-RASP. - Decyzja o podjęciu wyzwania produkcji serialowej wynikała z naszych wcześniejszych deklaracji, w których podkreślaliśmy, jak ważne jest dla nas eksperymentowanie z różnymi formami wideo, poszukiwanie formuły i tematów, które będą odpowiadały na oczekiwania naszych użytkowników - tłumaczy Sabina Lipska, group video director w firmie. - W serialu występują gwiazdy znane z dużego ekranu, ale mimo to „Wmiksowani.pl” to forma zabawy z poważną produkcją fabularną. Jest w nim więcej swobody i dystansu, nie wspominając o krótszej - bardziej pożądanej w internecie - formie. Jest to również eksperyment biznesowy, od wyniku którego będą zależeć dalsze decyzje związane z rozwojem tego obszaru video w Grupie - dodaje.

Grupa Onet-RASP na autorskie programy wideo postawiła na początku br. W jesiennej ofercie wydawcy znalazły się m.in. codzienne pasmo „Onet Rano” prowadzone najczęściej przez Jarosława Kuźniara, cotygodniowe cykle publicystyczne m.in. Bartosza Węglarczyka, Tomasza Lisa, Agnieszki Burzyńskiej, Andrzeja Gajcego i Andrzeja Stankiewicza, programy a także programy Michała Pola, Katarzynę Janowską, Marcina Cejrowskiego Łukasza Grassa i Tomasza Jachimka. Niektóre z tych produkcji trafiły też do ramówki kanału Zoom TV, który zaczął nadawanie pod koniec października.

W ostatnim okresie na VoD.pl pojawił się program poradnikowy „Sezon ogródkowy” prowadzony przez Annę Dereszowską.

Według badania Gemius/PBI we wrześniu br. VoD.pl zanotował 4 mln realnych użytkowników, 19,4 mln odsłon i ponad pół godziny średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

W październiku br. wszystkie serwisy i aplikacje Grupy Onet-RASP miały 20,07 mln realnych użytkowników i 2,69 mld odsłon.

Dołącz do dyskusji: „Wmiksowani.pl” - Dereszowska, Fijał, Kurdej-Szatan i Krawczyk w autorskim serialu na VoD.pl (wideo)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A2r
W serwisie VOD od kilku dni jest dostępny juz trzeci odcinek tej produkcji. Zaspaliście koledzy :D
odpowiedź
User
mm
Kiedy drugi sezon?
odpowiedź