SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojciech Grzegorzyca i Jan Dąbrowski z awansami w Gameset

Wojciech Grzegorzyca i Jan Dąbrowski awansowali w strukturach agencji gaming i metaverse marketingu Gameset (grupa LTTM). Pierwszy z nich objął stanowisko communications managera, natomiast drugi został talent managerem.

Article

Wojciech Grzegorzyca na nowym stanowisku w jeszcze szerszym zakresie będzie współodpowiedzialny za komunikację agencji, reprezentowanie jej na zewnątrz, relacje z mediami, a także wsparcie komunikacyjne projektów realizowanych dla klientów. Obecnie raportuje bezpośrednio do Kamila Bolka, CMO i członka zarządu grupy LTTM.

Grzegorzyca dołączył do Gamest w czerwcu 2021 roku jako communications specialist. Do tej pory był współodpowiedzialny m.in. za organizację trzech edycji międzynarodowej konferencji Gaming Marketing Days czy wdrożenie i komunikację strategicznego wejścia Gamesetu w obszar metaverse marketingu.

Jan Dąbrowski, który dołączył do Gamesetu w maju 2021 roku jako junior talent manager, obecnie awansował na stanowisko talent managera. Wśród koordynowanych przez niego projektów były w głównej mierze kampanie z udziałem twórców z obszaru technologii, między innymi kampanie promujące usługę Nvidia GeForce NOW czy działania wokół premiery Windows 11 prowadzone wspólnie z firmą Acer.

Dąbrowski jest członkiem zespołu Martyny Adamus, gdzie odpowiada za współpracę z twórcami technologicznymi zrzeszonymi w sieci partnerskiej agencji (m.in. Ziemniak czy PC by TQ), a także wybranymi kanałami z innych segmentów (m.in. Planeta Faktów)

Dołącz do dyskusji: Wojciech Grzegorzyca i Jan Dąbrowski z awansami w Gameset

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciek
Kto pytał
odpowiedź