SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Kałużny na czele Grupy Goldbach w Polsce, odchodzi Kirsten Drössel

Wojciech Kałużny od lutego będzie zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Grupy Goldbach w Polsce. Pełniąca poprzednio te obowiązki Kirsten Drössel, odpowiadająca w Grupie Goldbach za region Europy Środkowo-Wschodniej, odchodzi z firmy.

Wojciech Kałużny Article

Wojciech Kałużny w nowej funkcji będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością biznesową Grupy Goldbach w Polsce, raportując do Rolanda Wittmanna, chief strategy officera w zarządzie Grupy Goldbach.

Poprzednio Kałużny przez pół roku koordynował działania kadry zarządzającej firmą w Polsce, a przedtem jako dyrektor sprzedaży sieci reklamy internetowej Goldbach Audience odpowiadał za negocjacje agencyjne, projektował ofertę sieci oraz nadzorował pracę działów sprzedażowych. Z firmą, wcześniej działającą jako Arbomedia Polska, jest związany od 8 lat.

Przypomnijmy, że jesienią ub.r. Grupa Goldbach próbowała sprzedać agencję Goldbach Interactive, ale negocjacje zakończyły się fiaskiem, po czym włączono spółkę do struktur Goldbach Audience, a część pracowników na czele z dyrektorem zarządzającym Markiem Parzydło odeszła z firmy (więcej na ten temat).

Goldbach Audience współpracuje z ponad tysiącem wydawców internetowych, których serwisy mają łącznie 79 proc. zasięgu w polskim internecie. - Jesteśmy teraz w dobrej sytuacji wyjściowej do ekspansji na nowe obszary rynku przy jednoczesnym rozwoju obecnego biznesu. Tak jak w Niemczech i Austrii rozważamy stworzenie biura reklamy telewizyjnej - zapowiada Michi Frank, CEO Grupy Goldbach.

Poprzednio działalnością Grupy Goldbach w Polsce zarządzała Kirsten Drössel, która pełniła w firmie funkcję dyrektor w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie, po ponad trzech latach pracy, odchodzi ze spółki. Dalsze plany zawodowe Drössel nie są na razie znane.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Kałużny na czele Grupy Goldbach w Polsce, odchodzi Kirsten Drössel

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
piekarz
Tną koszty :D
17 11
odpowiedź
User
Sprzymierzeniec
Musi dziać się naprawdę źle skoro nawet Kryśka zawija manatki.
19 19
odpowiedź
User
znajomy
Tak to już jest jak szeregowy pracownik ma 3 managerów i tylko on jest do roboty. Kryśka dobra robota, z tym odejściem :) może będzie mniej pochyła ta równia...
16 15
odpowiedź
User
pavv
"chief strategy officer" - wojskowy? w jakim stopniu oficerskim? porucznik, półkownik, generał?
15 14
odpowiedź
User
Janek
W końcu! Gratulacje Wojtek! :)
14 12
odpowiedź