SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Kosak-Główczewski awansuje w zjednoczenie.com

Wojciech Kosak-Główczewski objął stanowisko dyrektora działu produkcji w agencji zjednoczenie.com. Poprzednio pełnił w firmie funkcję kierownika działu IT.

Wojciech Kosak-Główczewski awansuje w zjednoczenie.com

Wojciech Kosak-Główczewski jako dyrektor działu produkcji będzie odpowiadał w agencji zjednoczenie.com za wszystkie zespoły produkcyjne: IT, graficzny i multimediów, liczące łącznie dziesięć osób. W firmie pracuje od ponad dwóch lat, poprzednio zajmując stanowisko kierownika działu IT. Wcześniej był związany m.in. z Wirtualną Polską, InteliWISE i Implixem.

Obecny awans Wojciecha Kosak-Główczewskiego jest związany ze zmianami organizacyjnymi i strukturalnymi w zjednoczenie.com. Mają one na celu m.in. integrację prac pomiędzy poszczególnymi zespołami oraz w efekcie podniesienie wydajności i optymalizację realizowania projektów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Kosak-Główczewski awansuje w zjednoczenie.com

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
acc
Gratulacje. Idealna osoba na takie stanowisko.
Powodzenia Wojtku!
8 8
odpowiedź
User
zedek
Gratulacje!!!!
8 8
odpowiedź