SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w ramówce Radia Nowy Świat: Wojciech Mann z nową audycją „Gra o ton”

W poniedziałek Radio Nowy Świat ruszy ze zmienioną ramówką, w której znajdzie się m.in. nowa audycja autorska Wojciecha Manna „Gra o ton” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Mann co tydzień będzie ją prowadził z inną osobą. Stacja zacznie też emitować audycję „Biforek” Mikołaja Tyczyńskiego.

Wojciech Mann na antenie RNŚ prowadzi z synem piątkową "Poranną mannę" Fot. RNŚArticle

Zmieniający się współprowadzący będą rekrutować się z młodych dziennikarzy Radia Nowy Świat. Słuchaczy na trop tematu – prócz utworów muzycznych - naprowadzać też będą dyskusje prowadzących, w których pojawią się m.in. wskazówki od pomysłodawcy tematu, czyli zaproszonego gościa. W najbliższy poniedziałek 6 czerwca wizytę w studiu u Manna złoży Piotr Bukartyk. "Gra o tron" emitowana będzie o godz. 10:00.

Wojciech Mann prowadził w radiowej Trójce przez lata bardzo podobną audycję z Anną Gacek „W tonacji Trójki”. W marcu 2020 Gacek została zwolniona z radia, a Wojciech mann zadeklarował, że bez współprowadzącej nie widzi sensu kontynuowania tego formatu.

Wojciech Mann prowadzi na antenie Radia Nowy Świat wraz z synem Marcinem „Poranną mannę” nadawaną w piątki w godz. 6:00-10:00

Zmiany w ramówce Radia Nowy Świat

Poprzednia ramówka Radia Nowy Świat obowiązywała od końca marca br.  W nowej oprócz kolejnej audycji Wojciecha Manna wprowadzone zostaną inne zmiany. „Sejsmograf” Kingi Krasuskiej, do tej pory emitowany w czwartki o godzinie 23:00, teraz będzie na antenie we wtorki, w godzinach 22:00-24:00. W czwartki w jego miejsce wskakują „Powidoki” Brunona Jasieńskiego.

Natomiast piątkowe spotkanie „W środku dnia” zostanie wydłużone - audycja nadawana będzie w godzinach 11:00-14:00.

W piątek wieczorem w Radiu Nowy Świat pojawi kolejna nowość - Mikołaj Tyczyński między 22:00 a 23:00 będzie wprowadzał słuchaczy w weekendowy nastrój w audycji „Biforek”. Audycja ma przypominać klubowe imprezy, które miały miejsce w Nowym Jorku czy Los Angeles na przełomie lat ‘70 i ‘80. Mikołaj Tyczyński serwował będzie taneczne utwory z pogranicza soulu, funku i disco.

Radio Nowy Świat to internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym, nadająca od 10 lipca 2020 roku. Projekt jest finansowany z wpłat słuchaczy - patronów. Stacja emituje każdego dnia średnio 18 godzin autorskich audycji, proponuje różne gatunki muzyczne i interakcję ze słuchaczami. W redakcji jest kilkoro byłych dziennikarzy radiowej Trójki, ale także aktorzy, publicyści i twórcy muzyczni.

Stacja ma obecnie 30,5 tys. patronów, którzy co miesiąc przekazują jej 619,4 tys. zł. Ogółem Radio Nowy Świat zebrało w ciągu dwóch lat nieco ponad 17 mln. zł. W 2020 roku radio osiągnęło 6,82 mln zł przychodów, z czego 6,67 mln zł ze zbiórki na Patronite. Przy 3,03 mln zł kosztów operacyjnych rozgłośnia miała 3,44 mln zł zysku netto, który pozostał jako kapitał zapasowy.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w ramówce Radia Nowy Świat: Wojciech Mann z nową audycją „Gra o ton”

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
POLMO Orlenowskie
To powiedz yntelygencie berkowsko-manowski, w którym radyjku pracuje Majkrofon Sony
odpowiedź
User
Jutub
Ten Nowy Świat coraz bardziej schodzi na psy. Największy mój osobisty zawód stulecia... Radio 357 jest o niebo lepsze
odpowiedź
User
Ja tez
Ten Nowy Świat coraz bardziej schodzi na psy. Największy mój osobisty zawód stulecia... Radio 357 jest o niebo lepsze


Ten Nowy Świat i Radio 357 coraz bardziej schodzą na psy. Największy mój osobisty zawód stulecia... Radio Hits XXL jest o niebo lepsze
odpowiedź