SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Wojenne dziewczyny 4” od 19 września w TVP1, trwają zdjęcia do piątego sezonu (teaser)

Telewizyjna Jedynka 19 września rozpocznie emisję czwartego sezonu serialu „Wojenne dziewczyny”, który będzie emitowany w niedziele około godz. 20.15 - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Z naszych ustaleń wynika, że już trwają zdjęcia do piątego sezonu produkcji.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska

Głównymi bohaterkami serialu „Wojenne dziewczyny” są trzy młode kobiety - Irka, Ewka i Marysia, które walczyły z niemieckim okupantem. Każda z dziewczyn wywodzi się z innego środowiska: Irka pochodzi z inteligenckiej rodziny, Ewka ze środowiska drobnych przestępców, a Marysia jest córką bogatego żydowskiego przemysłowca z Łodzi. Ich losy łączą się w okupowanej Warszawie.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Pierwszy sezon oglądać można było w TVP1 wiosną 2017 roku, drugi - wiosną 2018 roku, a trzeci - jesienią 2019 roku.

Nowe odcinki jesienią w niedzielnym prime-time

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, telewizyjna Jedynka w jesiennej ramówce 2021 roku pokaże czwarty sezon produkcji. Nowe odcinki „Wojennych dziewczyn” emitowane będą w niedziele około godz. 20.15, począwszy od 19 września. W tym samym paśmie produkcja była nadawana w poprzednich sezonach.

Zdjęcia do czwartej serii „Wojennych dziewczyn” zostały zrealizowane w zeszłym roku. W nowych odcinkach w postacie trzech głównych bohaterek ponownie wcielają się trzy aktorki młodego pokolenia: Aleksandra Pisula (Marysia), Marta Mazurek (Irka) i Vanessa Aleksander (Ewa).

Będzie piąty sezon

Z naszych informacji wynika, że Telewizja Polska pokaże również piąty sezon „Wojennych dziewczyn”. Aktualnie trwają zdjęcia do produkcji.

Piąta odsłona „Wojennych dziewczyn” według wstępnych planów ma trafić do ramówki Jedynki w przyszłym roku, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Serial na zlecenie Telewizji Polskiej realizuje Akson Studio. Producentem serialu jest Michał Kwieciński.

„Wojenne dziewczyny” hitem TVP1

Trzeci sezon „Wojennych dziewczyn” nadawany był na antenie Jedynki w niedziele o godz. 20.15, w okresie od 8 września do 1 grudnia 2019 roku. Średnia oglądalność trzeciego sezonu produkcji wyniosła 2,26 mln widzów. Przełożyło się to na 14,01 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,86 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 9,91 proc. w grupie 16-59.

Produkcja miała o 240 tys. oglądających więcej względem drugiej edycji. Serial dał TVP1 pozycję lidera w rynku telewizyjnym. Wpływy z reklam wyniosły 14,22 mln zł.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2020 roku wyniósł 9,66 proc.

Dołącz do dyskusji: „Wojenne dziewczyny 4” od 19 września w TVP1, trwają zdjęcia do piątego sezonu (teaser)

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość X
A Ranczo?
0 0
odpowiedź
User
Sturmbannführer Stedtke
A Ranczo?


Ranczo kaputt!
0 0
odpowiedź
User
xyz
Ten film strasznie infantylizuje tamten okres. Był terror, głód i nędza. Oczywiście życie toczyło się dalej - ludzie próbowali zarobić, zakładali rodziny, rodziły się dzieci. Natomiast w tym filmie nieźle wystrojone panienki, ścigane przez aparat terroru, łażą sobie główną ulicą Warszawy, na której pełno było niemieckich szpicli, stać je na eleganckie ciuchy, bywanie w knajpach etc. Z licznych rozmów przeprowadzanych z moimi krewnymi oraz znajomymi mieszkającymi, za okupacji, zarówno na wsi, jak i w miastach wyłaniał się zupełnie inny obraz okupowanej Polski. Ten film pokazuje okupację, ale chyba... Paryża... Na miejscu Niemców dałbym temu filmowi nagrodę...
0 0
odpowiedź