SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Województwo łódzkie szuka agencji do kampanii za ponad 7 mln zł

Władze województwa łódzkiego planują kampanię na temat naborów wniosków w ramach RPO WŁ 2014-2020. Na dwuletnie działania przeznaczą ponad 7,2 mln zł netto.

Article

W związku z planowaną kampanią władze łódzkiego rozpoczęły przetarg, w którym zostanie wybrana agencja odpowiedzialna za opracowanie kreatywnej (w tym linia graficzna) i strategicznej koncepcji oraz realizację kampanii naborowej RPO WŁ 2014-2020 na terenie województwa łódzkiego. Akcja ma mieć przede wszystkim charakter informacyjny, wskazujący na środki finansowe i planowane nabory wniosków. Kampania ma być spójna i nawiązywać do kampanii realizowanej na rzecz województwa łódzkiego w 2016 roku.

Jej główny przekaz ma głosić, że „Fundusze Europejskie w Łódzkiem wspierają tych, którzy realizując dobre pomysły, zwiększają możliwości i poprawiają jakość życia mieszkańców regionu. Hasło kampanii z kolei ma brzmieć: „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Działania reklamowe mają obejmować internet, media społecznościowe, prasę, radio i telewizję.

Wybrana agencja będzie pracować dla władz regionu przez dwa lata od momentu zawarcia umowy. Wartość budżetu, jaki władze Łódzkiego zamierzają przeznaczyć na zaplanowane działania, wynosi 7,2 mln zł netto.

Przetarg potrwa do 16 lutego br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Województwo łódzkie szuka agencji do kampanii za ponad 7 mln zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl