SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Województwo warmińsko-mazurskie: w górę Jedynka i Radio Olsztyn

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres maj - lipiec 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie warmińsko-mazurskim.

Pozycję bezkonkurencyjnego lidera utrzymało RMF FM (spadek z 32,90 proc. do 32,50 proc.). Drugie miejsce należało do Radia ZET (spadek z 18,00 proc. do 17,40 proc.). Na ostatnią pozycję podium awansowała Trójka (z 9,70 proc. do 11,20 proc.). Z kolei na czwarte miejsce spadła Jedynka (pomimo wzrostu z 9,90 proc. do 10,60 proc. udziału).

 maj 2011 : lipiec 2011luty 2012 : kwiecień 2012marzec 2012 : maj 2012kwiecień 2012 : czerwiec 2012maj 2012 : lipiec 2012
Radio RMF FM32,9%31,6%32,0%32,2%32,5%
Radio ZET18,0%17,0%15,8%17,5%17,4%
Trójka9,7%11,9%10,7%10,8%11,2%
Jedynka9,9%9,5%11,4%9,3%10,6%
Polskie Radio Olsztyn6,4%7,5%7,5%8,3%7,7%
Radio Maryja1,9%2,8%2,4%3,0%2,5%
Radio ESKA Olsztyn2,8%2,0%1,6%2,0%2,4%
Radio Eska (Elbląg)1,1%1,3%1,5%1,7%2,2%
Radio 5 Ełk2,0%2,4%2,5%2,6%1,8%
Radio Bartoszyce1,7%0,6%0,8%1,8%1,7%
Radio PLANETA Olsztyn2,2%0,9%1,6%1,5%1,6%
Radio Eska Rock1,5%1,2%1,2%1,2%1,5%
Radio ESKA Iława0,4%0,6%0,7%0,7%0,9%
Radio PLANETA Iława0,0%0,0%0,0%0,8%0,8%
Dwójka0,5%2,5%2,6%0,7%0,4%
Radio CHILLI ZET0,7%0,1%0,2%0,2%0,2%
Radio RMF Classic0,2%0,5%0,6%0,6%0,2%
Radio PLANETA Mrągowo1,4%0,4%0,5%0,1%0,2%
Radio Mazury (Ostróda)0,6%0,0%0,2%0,2%0,2%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,8%0,7%0,7%0,3%0,1%
Radio PLANETA (Giżycko)1,9%1,0%0,4%0,3%0,0%
Radio Malbork--0,0%0,0%0,0%0,0%
Radio PiN0,0%0,0%0,0%0,0%0,0%
Radio Plus Olsztyn0,1%0,3%0,1%0,0%0,0%
Radio UWM FM (Olsztyn)0,3%0,2%0,1%0,0%0,0%
Radio Bayer FM0,0%0,1%0,1%0,1%0,0%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Województwo warmińsko-mazurskie: w górę Jedynka i Radio Olsztyn

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
asdw kocham RMF FM
I znowu RMF FM jest najlepsze z reszta jak zwykle.
odpowiedź
User
mucek
Patrząc na te dane to można odnieść wrażenie,że wszyscy słuchają RMF FM a to nie prawda.Po pierwsze zasięg stacji a podrugie ludzie odchodzą od sieczki typu RMF FM .Słuchają np PLUS ,CHLI ZET czy RMF CLASIC i to nie mała grupa .wiem co słuchają moi znajomi.
odpowiedź