SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WP Pilot z dostępem do serwisu Legimi i prenumeraty cyfrowej tygodnika „Polityka”

Od grudnia w WP Pilot dostępne są trzy nowe pakiety, dające dostęp do serwisu z audiobookami i ebookami Legimi. Inny specjalny pakiet oferuje trzymiesięczną prenumeratą cyfrową tygodnika „Polityka”.

Oferta z Legimi dostępna jest razem z pakietami Starter PLUS i MAXI (fot. materiały prasowe)Article

Oferta z Legimi - oferującego ponad 75 tys. tytułów ebooków, audiobooków i synchrobooków - dostępna jest razem z pakietami Starter PLUS i MAXI. Nowe miesięczne, jednorazowe pakiety z dostępem do katalogu cyfrowych książek będą kosztować 49,99 zł. To wraz pakietem Starter PLUS, w którym abonent otrzyma dodatkowo możliwość oglądania ponad 50 kanałów.

Pakiet MAXI z ofertą ponad 100 kanałów TV oraz dostępem do bogatej w tytuły cyfrowej biblioteki audiobooków i synchrobooków będzie kosztował 79,99 zł.

Kupując trzymiesięczny pakiet Starter PLUS za 44,90 zł użytkownicy otrzymają dostęp do serwisu tygodnika „Polityka” w prezencie.

Na WP Pilot można kupić także pakiety z dostępem do platformy Cineman, oferującej najnowsze hity filmowe.

Aktywacja za pomocą kodu

Dostęp do serwisów partnerskich będzie aktywowany za pomocą kodu wysyłanego automatycznie po dokonaniu płatności za łączone pakiety. Będzie on ważny 30 dni w przypadku Legimi oraz 90 dni dla „Polityki”. Aktywować je należy w miesiącu, w którym dokonano zakupu danego pakietu.

„Bardzo cieszy mnie współpraca WP Pilota z »Polityką« i serwisem Legimi. Treści prasowe tygodnika Polityka oraz dostęp do materiałów płatnych tego serwisu są naturalnym źródłem przedłużenia obecności w internecie i uzupełnienia informacji, które obejrzeliśmy na kanale informacyjnym czy dokumentalnym. 75 000 tytułów dostępnych w serwisie Legimi jest natomiast alternatywą do oglądania TV i sposobem na pogłębienie własnych zainteresowań. Co ważne TV, książkę czy ostatnie wydanie Polityki, można teraz kupić w pakietach, dostępnych na 1 platformie - WP PILOT” – mówi cytowany w komunikacie Marcin Malicki, prezes WP Pilot.

WP Pilot dostępny jest obecnie na takich systemach i urządzeniach jak Android, iOS, Tizien, na LG Smart TV, Samsung tv, Android TV, Chromcast. Fire TV to najnowszy dodatek, dający klientom dostęp do ponad 120 kanałów TV, w tym kanałów sportowych grupy Eleven Sports.

Dołącz do dyskusji: WP Pilot z dostępem do serwisu Legimi i prenumeraty cyfrowej tygodnika „Polityka”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl