SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

WPP przejmuje firmę doradczą w zakresie e-commerce Newcraft

Holding reklamowy WPP przejmuje Newcraft, wiodącą europejską firmę konsultingową zajmującą się e-commerce z siedzibą w Holandii. Dołączy ona do globalnej sieci Wunderman Thompson.

Article

Newcraft otwiera możliwości biznesowe dla swoich globalnych klientów, w tym Ahold Delhaize, Pon Holdings, Yakult i JDE Peet's, łącząc strategię transformacji z doświadczeniem w zakresie handlu operacyjnego, aby zapewnić wzrost i wymierne wyniki biznesowe. Założona w 2007 roku firma Newcraft wspiera organizacje w realizacji zmian, osiąganiu celów rozwojowych i opanowaniu możliwości cyfrowych.

Ta licząca 155 osób firma dołączy do globalnej sieci Wunderman Thompson, uzupełniając jej zespoły zajmujące się handlem i usługami marketingowymi w Europie Północnej.  

Przejęcie to ma jeszcze bardziej wzmocnić możliwości WPP w zakresie handlu cyfrowego i odzwierciedla trwające inwestycje firmy w jej ofertę handlową dla klientów, ponieważ potrzeby konsumentów wciąż się zmieniają. Jest to zgodne ze strategią przyspieszonego wzrostu WPP, opartą na istniejących możliwościach w obszarach handlu i technologii.

Holding WPP jest uznawany za lidera w globalnej fali usług handlowych firmy Forrester i już zarządza ponad 40 miliardami dolarów na rynku dla klientów i zatrudnia 13 500 specjalistów ds. handlu w swoich agencjach.

Mark Read, dyrektor generalny WPP, powiedział: - Wobec zmieniających się w szybkim tempie zachowań konsumentów i korzystania z nowych kanałów e-commerce, marki potrzebują innowacyjnych rozwiązań, aby dotrzeć do klientów i nowych odbiorców. Ponieważ nadal inwestujemy w obszary wzrostu, bogate doświadczenie Newcraft w przekształcaniu oferty cyfrowej niektórych wiodących europejskich firm jeszcze bardziej wzmocni naszą globalną ofertę handlową i zapewni klientom wyniki.

Dołącz do dyskusji: WPP przejmuje firmę doradczą w zakresie e-commerce Newcraft

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl