SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Wsiądź do autobusu i leć Airbusem!'

Wizz Air rozpoczynają intensywną kampanię promującą Wielką Brytanię jako kierunek podróży.

Oprócz ogłoszeń skierowanych do studentów i biznesmenów, kampania używa niestandardowych elementów reklamowych. Jeden z nich to klasyczny, czerwony British Double Decker autobus, który umożliwia studentom dojazd do uniwersytetu.

             

- Główną grupą docelową promocji są studenci z miast, z których Wizz Air lata do Wielkiej Brytanii: Warszawa, Poznań, Gdańsk i Katowice. Double Decker jeżdżąc po miastach stwarza studentom możliwość darmowego dojazdu do uniwersytetów. Hostessy Wizz Air informują pasażerów o interesujących i atrakcyjnych miejscach w Wielkiej Brytanii, do których lata Wizz Air. Studenci są dla nas ważną grupą docelową - wyjaśnia Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i PA w Wizz Air.

“Latają za granicę na studia lub do pracy, przeważnie jednak w celu zwiedzenia nowych miejsc i poznania nowych ludzi. Dlatego chcemy im pokazać Wielka Brytanię z innej strony i  przypomnieć im, że Wizz Air daje im za razem możliwość wyboru i niskie opłaty - dodała Kazmer.

Autobusy będą jeździć przez 3 dni w każdym z wyżej wymienionych miast. Reklamy zawierające zajawki oraz reklamy wyjaśniające, zostaną umieszczone w tych samych dniach w Gazecie Wyborczej, Metrze i w Co Jest Grane. Promocja obejmie swoim zasięgiem także  akademiki studenckie  gdzie na drzwiach pokojów pojawią się zawieszki podobne do tych używanych w hotelach. Zamiast informacji „proszę nie przeszkadzać” znajdą się na nich informacje o promocji Wizz Air.

Drugą grupą docelową promocji są biznesmeni. Pod hasłem ‘dodaj skrzydeł swojej firmie’ Wizz Air koncentruje uwagę na małych i średnich przedsiębiorstwach, których działalność związana jest z Wielką Brytanią. Reklamy zostaną umieszczone w Gazecie Wyborczej i Metrze. 

Promocja trwa do końca marca. Kampania jest prowadzona przez agencję reklamową Ad Fabrika, a media zostały zakupione przez Media Direction.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Wsiądź do autobusu i leć Airbusem!'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl