SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wspólna promocja Idei i Samsunga

'Darmowy pakiet od Samsung Fun Club'; przy zakupie telefonu Samsung X450 z aktywacją w Jednej Idei

W sieci Idea od 04.04 do 30.06.2005 r. w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych Jedna Idea dostępna jest specjalna promocja sieci Idea i Samsung Electronics Poland.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy użytkownicy oferty Jedna Idea, którzy w dniach 04.04 - 30.06.2005 r. zakupią telefon Samsung SGH-X450 wraz z aktywacja Jednej Idei lub podpiszą aneks do umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z firmą PTK Centertel w ramach oferty ProPozycja,.

Prawo do uczestniczenia w promocji przysługuje również osobom, które zakupiły telefon Samsung SGH-X450 w ramach oferty Jedna Idea w okresie 08.11.2004 r. – 03.04.2005 r. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.

Wraz z zakupem telefonu Samsung SGH-X450 każdy uczestnik promocji otrzyma nieodpłatnie pakiet powitalny w Samsung Fun Club o łącznej wartości 120zł, na który składa się:
* 5 dzwonków,
* 5 tapet
* 1 gra
do pobrania ze strony http://wap.pl.samsungmobile.com/idea

Dodatkowo uczestnik promocji otrzymuje możliwość wzięcia udziału w grze on-line „Pinball” specjalnie przygotowanej dla uczestników tej promocji. Warunki udziału w grze on-line są objęte odrębnym regulaminem.

W celu otrzymania pakietu powitalnego w Samsung Fun Club każdy uczestnik promocji (od dnia 04.04.2005r. do 30.06.2005 r.) powinien się zarejestrować w Samsung Fun Club poprzez stronę http://pl.samsungmobile.com podając numer telefonu oraz IMEI aparatu Samsung SGH-X450. IMEI to 15-cyfrowy numer identyfikacyjny telefonu, który znajduje się na opakowaniu telefonu oraz pod baterią telefonu. Alternatywny sposób rejestracji to wypełnienie formularza na WAP pod adresem: wap.pl.samsungmobile.com/idea

Uczestnik promocji może skorzystać z pakietu powitalnego po dwóch dniach roboczych, od daty zakupu telefonu (czas potrzebny na weryfikację numerów telefonów uprawnionych do uczestniczenia w promocji). W przypadku sprzedaży aparatów w ramach oferty ProPozycja, realizowanych poprzez kuriera, pakiet powitalny będzie dostępny w ciągu dwóch dni od daty zarejestrowania aneksu.

Po zarejestrowaniu się w ramach Samsung Fun Club uczestnik Promocji użyje swojego User ID i hasła stworzonego podczas rejestracji do zalogowania się w specjalnie przygotowanej podstronie programu Samsung Fun Club, gdzie uzyska wszelkie informacje i instrukcje niezbędne do pobrania składników pakietu powitalnego za pomocą specjalnie przygotowanego darmowego numeru SMS Premium 8070.
Ostateczny termin pobrania składników pakietu powitalnego upływa z dniem 30.06.2005 r. (Organizator promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu pobrania).

 Pobranie składników pakietu powitalnego odbywa się na dwa sposoby: poprzez wysłanie SMS na darmowy numer 8070 z zamówieniem lub poprzez specjalną podstronę WAP. Pobieranie składników pakietu powitalnego za pomocą WAP, jest odpłatne - zgodnie z cennikiem usług w ofercie Jedna Idea.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wspólna promocja Idei i Samsunga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl