SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Współpraca pod okiem PR Kwadrat

Agencja PR Kwadrat obsługuje medialnie "Dni Saksonii-Anhalt na Mazowszu", będące częścią "Roku Polsko-Niemieckiego 2005/2006" zainaugurowanego 30 kwietnia przez Aleksandra Kwaśniewskiego i Horsta Köhlera

Pierwsze "Dni Saksonii-Anhalt na Mazowszu" obsługuje medialnie Agencja PR Kwadrat. 12.05.2005 w Hotelu Marriott przedstawiciele świata mediów mogli poznać ofertę turystyczną Saksonii-Anhalt i obejrzeć wystawę zdjęć ekspozycji Franckesche Stiftungen zu Halle. Agencja przygotowała także konferencję prasową poświęconą tym wydarzeniom.

"Zależy nam na tym, żeby przez prezentację Saksonii-Anhalt rozwinąć prężną regionalną współpracę polsko-niemiecką. Jest to wspaniała okazja do zacieśnienia kontaktów nie tylko handlowych czy gospodarczych, ale i tych międzyludzkich" - podkreśla Krzysztof Blau, Przewodniczacy Towarzystwa Niemiecko-Polskiego i inicjator Roku Polsko-Niemieckiego w Saksonii-Anhalt.

W ramach obchodów odbyła się Polsko-Niemieckiej Giełda Kooperacji, w której wzięło udział ponad 100 przedsiębiorców z całej Polski oraz 16 z Saksonii-Anhalt. Przedstawiciele 13 regionów europejskich z 7 państw debatowali na temat współpracy i rozwoju w obszarze restrukturyzacji przemysłu chemicznego w Europie, podczas Posiedzenia Prezydium Europejskich Regionów Chemii.

"Dni Saksonii-Anhalt" są częścią "Roku Polsko-Niemieckiego 2005/2006". Zainaugurowali je 30.04 br. Prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski i Prezydent RFN, Horst Köhler.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Współpraca pod okiem PR Kwadrat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl