Wszystkie e-wydania „Wprost” już z tekstem o Kamilu Durczoku

Część użytkowników elektronicznej wersji „Wprost” (AWR „Wprost”) w poniedziałek rano kupiło numer tygodnika bez okładkowego tekstu o Kamilu Durczoku. Wydawca opublikował już stosowną aktualizację, która pozwala na dostęp do całości wydania.

pp
pp
Udostępnij artykuł:
Wszystkie e-wydania „Wprost” już z tekstem o Kamilu Durczoku

Na brak artykułu o szefie „Faktów” TVN, który według „Wprost” miał dopuszczać się mobbingu i molestowania podwładnych, w e-wydaniach skarżyli się m.in. użytkownicy iPadów czy tabletów z systemem Android.  Wśród nich był m.in. dziennikarz „Gazety Wyborczej” Vadim Makarenko, który na Facebooku zamieścił wpis w tej sprawie kierowany do wydawcy „Wprost” Michała M. Lisieckiego.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wprost-o-kamilu-durczoku-mobbingowal-i-molestowal-w-redakcji-faktow ##

Post

użytkownika

Vadim Makarenko

.

Po pierwszych sygnałach o problemie, wydawca tygodnika rozpoczął pracę nad jego usunięciem, informując, że błąd dotyczy tylko niektórych urządzeń. Po południu pojawiła się stosowana aktualizacja, pozwalająca na dostęp do wszystkich artykułów z bieżącego wydania „Wprost” w aplikacjach na tablety i smartfony.

- Aplikacja powinna się zaktualizować automatycznie, a do osób, które pobrały aktualne wydanie „Wprost” zostanie wysłana notyfikacja w trybie „push” z aktualizacją wydania. Wszystkie osoby, które zgłosiły problem na adres support@wprost.pl otrzymają również informację o aktualizacji - podał AWR „Wprost” w komunikacie.

Z danych ZKDP wynika, że w 2014 roku średnia sprzedaż ogółem „Wprost” wynosiła 58 226 egz. (zobacz wyniki wszystkich tygodników opinii).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Redaktor naczelny Party.pl odchodzi z Burdy

Redaktor naczelny Party.pl odchodzi z Burdy

Kanał muzyczny zakończył nadawanie na multipleksie

Kanał muzyczny zakończył nadawanie na multipleksie

Kuchnia Vikinga z nowym dyrektorem marketingu

Kuchnia Vikinga z nowym dyrektorem marketingu

Transfer z Legii Warszawa do TVP Sport

Transfer z Legii Warszawa do TVP Sport

Katarzyna Horzela na nowym stanowisku w PMPG Polskie Media

Katarzyna Horzela na nowym stanowisku w PMPG Polskie Media

Kamil Karnowski jako dyrektor w PTWP

Kamil Karnowski jako dyrektor w PTWP