SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza bezpłatny dwutygodnik w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Za projekt odpowiada Jan Domaniewski

W pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz w kasach biletowych będzie można skorzystać z bezpłatnego dwutygodnika „Wukadka”. Jego redaktorem naczelnym jest Jan Domaniewski.

We wtorek 9 sierpnia w pociągach WKD oraz w kasach biletowych rusza dystrybucja bezpłatnego dwutygodnika „Wukadka”. Będzie się on ukazywał co drugi wtorek. Każdy numer będzie do dyspozycji pasażerów przynajmniej przez 5 dni.

Gazeta obok informacji lokalnych, także tych dotyczących WKD, ma zamieszczać „ważne dla każdego Polaka materiały o charakterze ogólnopolskim i globalnym”.

Pierwszy numer dwutygodnika ma 8 stron, ale wedle zapowiedzi gazeta będzie się rozrastała w miarę przybywania reklam oraz projektów redakcyjnych. Jej redaktorem naczelnym jest Jan Domaniewski.

„Wchodzimy z gazetą tam, gdzie zakładamy, że potencjalny czytelnik ma czas i chęć, by ją przeczytać. Bezpłatna gazeta zwykle kojarzy się z informacjami ściśle lokalnymi. My łamiemy ten schemat. Ale oczywiście będziemy relacjonować również to, co dzieje się w gminach sąsiadujących z trasą WKD” - podkreśla Domaniewski.

Za projekt odpowiada Jan Domaniewski

Jan Domaniewski to prezes Agencji Komunikacji Społecznej Medioster, współtwórca tabloidu „Fakt”, którego w latach 2003-2011 był wicenaczelnym. Wcześniej związany z „Super Expressem” i „Gazetą Wyborczą”.

Pociągi WKD codziennie przewożą 25 tys. pasażerów w trakcie 192 kursów. Sieć linii zlokalizowana jest w południowo-zachodnim obszarze aglomeracji warszawskiej (powiaty m.st. Warszawa, pruszkowski i grodziski). „Wukadka” jest efektem współpracy WKD, Jana Domaniewskiego i wydawcy pisma - firmy Yes We Can.

Dołącz do dyskusji: Rusza bezpłatny dwutygodnik w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Za projekt odpowiada Jan Domaniewski

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kosmiczna Mamba
Już to widzę, ważne tematy dla Polski: "Dlaczego Polska MUSI wyjść z UE i związać się z Rosją"; "Dlaczego opozycja niszczy Polskę" : " Jak zawłaszczyć sady do końca" itp.
odpowiedź
User
k
Powodzenia, Jasiu.
odpowiedź
User
kawka
WKD ( jak cały transport publiczny ) jest dotowana . Czemu jeszcze wydaje publiczne pieniądze na takie śmieci ?
odpowiedź