SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WWF Polska planuje film dokumentalny o klimacie i energii, szuka firmy produkcyjnej

Fundacja WWF Polska szuka w przetargu firmy, która zajmie się produkcją i emisją filmu dokumentalnego dotyczącego klimatu i energii. Ma na to 3,7 mln zł. Warunkiem udziału w nim jest wpłata 50 tys. zł wadium.

Article

Wybrana firma zajmie się m.in. opracowaniem szczegółowych scenariuszy dziesięciu filmów krótkometrażowych ( po 5 minut każdy) i jednego filmu pełnometrażowego (80 minut), ich produkcją oraz emisją filmów krótkometrażowych.

Projekt, nad którym pracuje WWF Polska, ma zwiększyć poziom świadomości w zakresie zagadnień dotyczących klimatu, na rzecz akceptacji wprowadzania koniecznych i racjonalnych działań na rzecz ochrony klimatu oraz zrównoważonego rozwoju na poziomie krajowym, unijnym i globalnym.

Fundacja planuje 980 emisji filmów krótkometrażowych w kanałach telewizyjnych w ciągu ok. pół roku od zakończenia ich produkcji. Dzięki temu spoty mają dotrzeć do co najmniej 7,12 mln unikalnych odbiorców.

Wybrana w przetargu firma będzie pracować dla WWF Polska od 31 października br. do 31 stycznia 2018 roku. Fundacja na realizację projektu ma 3,68 mln zł brutto. Z tego 1,23 mln zł przeznaczy na produkcję, a 2,45 mln zł na emisję.

Przetarg trwa do 12 sierpnia, a warunkiem udziału w nim jest wpłata 50 tys. zł wadium.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WWF Polska planuje film dokumentalny o klimacie i energii, szuka firmy produkcyjnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl