SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyborcza.pl podkreśla w reklamach, że "pisze o tym, co ma znaczenie"

W poniedziałek rozpoczęła się najnowsza kampania wizerunkowa Wyborcza.pl (Agora). Spoty reklamowe emitowane w sieci pokazują, jak serwis wspiera swoich czytelników i czytelniczki, wyjaśniając aktualne wydarzenia czy doradzając w ważnych dla nich kwestiach - w myśl hasła "Piszemy o tym, co ma znaczenie".

Article

Działania promocyjne, które potrwają do Bożego Narodzenia, będą też kierować do przedświątecznych specjalnych ofert zakupu subskrypcji Wyborcza.pl.

Na kampanię składają się cztery spoty, które odwołują się do takich kwestii, jak działania partii rządzącej, inflacja, katastrofa klimatyczna czy zdrowie psychiczne. Każdy z nich przedstawia Wyborcza.pl jako rzetelne i wiarygodne źródło informacji, podążające za tym, co w danym momencie jest dla jego odbiorców najważniejsze.

- W kampanii chcieliśmy uchwycić, jak po pandemii, w obliczu wojny i nadchodzącego kryzysu, staramy się możliwie normalnie funkcjonować. A przy tym - pokazać autentyczność roli, jaką Wyborcza.pl pełni w codziennym życiu - bo w serwisie przede wszystkim piszemy o tym, co ma znaczenie dla naszych czytelników i czytelniczek - wyjaśnia Michał Bauer, dyrektor marketingu "Wyborczej". - Nasi dziennikarze prowadzą polityczne i ekologiczne śledztwa, wertują setki materiałów, informują o aktualnościach szybko i rzetelnie. Jednocześnie Wyborcza.pl odpowiada na wątpliwości, inspiruje do zmiany, zachęca do działania.

Spoty emitowane są na platformie YouTube, Facebooku, w serwisach VOD i portalach horyzontalnych.

Kreacje reklamowe przygotował dział marketingu "Wyborczej" we współpracy z SzutSzut Studio (produkcja). Zakupu mediów dokonał dział marketingu "Wyborczej" przy wsparciu Spark Foundry (Publicis Groupe).

 

 

Oprócz tego 14 listopada na Wyborcza.pl rozpoczął się okres promocji cenowych. Na początek z okazji "Black Friday" internauci mogą kupić najwyższy Pakiet Klubowy, umożliwiający m.in. pełen dostęp do treści Wyborcza.pl dla 3 osób, z rabatami sięgającymi 85proc.

W pierwszej połowie br. koszty pracownicze w całej grupie kapitałowej Agora zwiększyły się o 22,3 proc. do 181,8 mln zł, a łączne zarobki członków zarządu poszły w górę z 1,19 do 3,84 mln zł. Zatrudnienie w całej grupie kapitałowej wzrosło o 88 do 2 375 etatów.

Dołącz do dyskusji: Wyborcza.pl podkreśla w reklamach, że "pisze o tym, co ma znaczenie"

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
blesk
GW skrzyżowanie biuletynu partyjnego z wkładka reklamową i serwisem plotkarskim
odpowiedź
User
Arsen
Przypomnę. Połowa kasy na reklamy ze spółek państwowych na rządów Tuska była pompowana w Wyborczą
odpowiedź
User
lolll
"Wyborcza pisze o tym co ma znaczenie."
...przy przelewach na ich prywatne konta bankowe - zapomnieli dopisać.
Towarzyszki i towarzysze ukrywają swoje prawdziwe cele pod obłudnym uśmiechem.
Jak zawsze.
odpowiedź