SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tok FM przed wyborami: cykl spotkań z kandydatami w różnych miastach, audycje i podcasty

Radio Tok FM wyemituje przed wyborami parlamentarnymi 17 debat, w tym 8 z publicznością w różnych miastach, pod hasłem „Usłysz swojego posła”. Poprowadzą je Karolina Lewicka i Agata Kowalska. To tylko część przedwyborczych audycji stacji.

Article

Poza debatami radio przygotuje jeszcze specjalne przewodniki parlamentarne, audycje z udziałem słuchaczy i podcasty, podsumowujące dany dzień kampanii. Przygotowania do wyborów na antenie trwać będą prawie miesiąc.

W każdy piątek (począwszy od 13 września) w godz. 18.00-20.00 na antenie zagości audycja wyborcza, w której dziennikarze i ich goście porozmawiają o kampanii przedwyborczej, zaś codziennie po godz. 20.00 nadawany będzie program "Mikrofon Radia Tok FM", w trakcie którego słuchacze będą mogli podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi kampanii i debaty z danego miasta. Redakcja będzie też przygotowywać podsumowanie dnia w formie podcastu wyborczego - "Ostatnie 24 godziny kampanii". Dostępny on będzie po godz. 20.00 na stronie Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM.

Radio uruchamia też cykl debat pod hasłem "Usłysz swojego posła" z kandydatami na parlamentarzystów. W tym roku organizowane one będą w 17 polskich miastach - w ośmiu z udziałem publiczności, a w dziewięciu w radiowych studiach. Słuchacze będą mogli uczestniczyć w spotkaniach w: Rzeszowie (12.09), Katowicach (17.09), Częstochowie (19.09), Gdańsku (24.09), Bydgoszczy (26.09), Radomiu (01.10), Opolu (03.10) i Legionowie (08.10). Debaty poprowadzą dziennikarki radia - Karolina Lewicka i Agata Kowalska. Rozmów będzie można słuchać na antenie, w aplikacji Tok FM i na stronie. Spotkania będą otwarte dla publiczności. Cztery lata temu, podczas pierwszej edycji akcji, odbyło się 14 podobnych debat.

W studiach rozgłośni odbędą się rozmowy z kandydatami reprezentującymi okręgi: Wrocław, Kraków, Gdynia, Toruń, Lublin, Łódź, Płock, Poznań i Warszawa. Prowadzącym będzie Paweł Sulik. Słuchacze mogą przesyłać swoje pytania do uczestników spotkań - e-mailem na adres: uslysz@tok.fm, w formie wiadomości na Facebooku lub na Twitterze z hasztagiem #Usłysz. Cykl debat Radia TOK FM zainauguruje rozmowa z udziałem publiczności organizowana w Rzeszowie 12 września br.

Redakcja zaprosi też słuchaczy do poznania głosów stacji podczas spotkań w „nadmuchiwanym sejmie” w Rzeszowie, Częstochowie i Bydgoszczy. Będzie można zrobić sobie zdjęcie przy „mównicy”, wziąć udział w warsztatach radiowych dla dzieci, a także w ankiecie przedwyborczej stacji. Spotkania z słuchaczami odbywać się będą w soboty, w godz. 11.00-17.00: w Rzeszowie (14 września, Rynek), Częstochowie (21 września) i w Bydgoszczy (28 września).

- Po raz kolejny będziemy towarzyszyć słuchaczom w przygotowaniach do głosowania i pomagać im w znalezieniu swoich reprezentantów. Dzięki debatom - zarówno tym z udziałem widzów, jak i prowadzonym w studiach radiowych - ułatwimy im poznanie kandydatów z danego okręgu i zadanie im pytań. Radio Tok FM w najbliższym miesiącu będzie najlepszym źródłem informacji o wyborach - zapewnia Kamila Ceran, redaktor naczelna rozgłośni.

Według badania Radio Track w drugim kwartale br. udział TOK FM w rynku słuchalności wyniósł 2,1 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tok FM przed wyborami: cykl spotkań z kandydatami w różnych miastach, audycje i podcasty

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cza
Tam jest Karolina Lewicka i długo długo nic. Serwisy informacyjne dramatyczne, ktos tam powinien walnąć pięścią w stół
odpowiedź
User
Gość
Z tego co się orientuję to studia Tok FM w Toruniu nie ma, więc goście z Torunia będą w studiu w Bydgoszczy.
odpowiedź
User
Słuchacz
Gdzie stolice regionów w których słychać TOK FM : Szczecin, Białystok, Kielce ???
odpowiedź