SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wydawca Demotywatorów i JoeMonstera otwiera własne biuro sprzedaży reklam z menedżerkami z Evolution Media Net

Monster Media Group, właściciel m.in. takich serwisów, jak Demotywatory, Pewex, Stylowi i JoeMonster, rezygnuje z usług sieci Evolution Media Net i uruchamia własne biuro sprzedaży reklam. Pracują w nim m.in. byłe menedżerki Evolution Media Net: Katarzyna Kowalska i Joanna Jankowska.

Article

Monster Media Group jako wydawca treści internetowych ma w swoim portfolio kilkanaście serwisów internetowych. Dotychczas sprzedażą reklam w nich zajmowała się sieć reklamy internetowej Evolution Media Net, którą postawiono w stan upadłości (więcej na ten temat).

- Kłopoty Evolution Media Net i jej gigantyczne w stosunku do nas zaległości finansowe tylko przyspieszyły dojrzewającą w nas od dłuższego czasu niechęć do modelu wydawca-sieć. Otwarcie biura sprzedaży ma oznaczać przede wszystkim zmianę jakościową. Kompetencje podmiotu pośredniczącego w sprzedaży powierzchni sprowadzające się do bezrefleksyjnego oferowania klientom tak zwanych zasięgów, to żadne kompetencje - przekonuje Mariusz Składanowski, prezes Monster Media Group.

Nowo utworzona komórka w Monster Media Group odpowiadać będzie nie tylko za współpracę z domami mediowymi, agencjami i klientami bezpośrednimi w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowych, ale także za kreacje, planowanie i organizację działań niestandardowych.

Za sprzedaż agencyjną oraz bezpośrednią odpowiadają Katarzyna Kowalska i Joanna Jankowska (na stanowiskach product development managerów), które wcześniej pracowały w sieci Evolution Media Net. Do biura sprzedaży dołączyła także Emilia Orzepowska, która jako technology manager będzie nadzorować obsługę kampanii od strony technologicznej. Pracę biura bezpośrednio nadzorować będzie Sebastian Leśniak, wiceprezes Monster Media Group.

W styczniu br. serwisy Grupy Demotywatory.pl zanotowały 4,03 mln użytkowników i 401,4 mln odsłon (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz jego pełne wyniki).

Dołącz do dyskusji: Wydawca Demotywatorów i JoeMonstera otwiera własne biuro sprzedaży reklam z menedżerkami z Evolution Media Net

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
O
Jakiem CPMy mozna osiagnac teraz w polskich sieciach reklamowych?
Przebije cos adsense z ich remarkketingiem?
15 12
odpowiedź
User
hmm
Wydaje mi się że w wypowiedzi tego Pana brakuje logiki, najpierw piszę że w sieciach pracują niekompetentni ludzie, którzy potrafią sprzedawać jedynie zasięgi, po czym przyjmuje do pracy dwie osoby właśnie z sieci, a co najlepsze z tej która go oszukała.

Jak to w końcu jest, bo wydaje mi się że dziewczyny przy takim szefie raczej długo miejsca nie zagrzeją.
23 13
odpowiedź
User
Marcin
Dawać czadu, Chłopaki! :) trzymam kciuki
14 12
odpowiedź