SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Krzyżanowska i Koszowska nowymi wydawcami w Gazeta.pl. Awans Magdaleny Rudnik

Elwira Krzyżanowska po odejściu z Polskiej Agencji Prasowej dołączyła do zespołu gazeta.pl i została nową wydawczynią strony głównej. Drugą nową wydawczynią została Ewa Koszowska, wcześniej związana m.in. z Wirtualną Polską. W strukturach portalu awansowała Magdalena Rudnik, obejmując stanowisko zastępczyni szefowej wydawców strony głównej.

Article

Do obowiązków Magdaleny Rudnik należą m.in. organizacja pracy wydawców oraz codzienna komunikacja z redakcjami i działami Gazeta.pl. Magdalena Rudnik związana jest z portalem od 2016 r., a do zespołu wydawców dołączyła niecałe dwa lata później. Swoją współpracę z portalem zaczynała jako redaktorka w serwisach lifestyle'owych Gazeta.pl.

Do zespołu wydawców Gazeta.pl dołączyła też wieloletnia dziennikarka Polskiej Agencji Prasowej Elwira Krzyżanowska. W PAP pełniła m.in. rolę koordynatorki tematyki międzynarodowej, dziennikarki, edytorki, a następnie kierowniczki działu politycznego. Z

Agencją związana była od 2006 roku, w 2016 r. awansowała na szefową działu politycznego, zaś trzy lata później zaczęła kierować połączonymi działami Polityka i Społeczeństwo. Przestała nim kierować w kilka miesięcy później, a następnie odeszła z PAP.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Od początku maja w zespole wydawców Gazeta.pl pracuje również Ewa Koszowska, związana wcześniej m.in. z „Przekrojem", Wirtualną Polską, Fakt24.pl oraz Wprost.pl. – Stawiamy na jakościowe i angażujące treści oraz ważne społecznie tematy – mówi Karolina Deling-Jóźwik, dyrektor programowa portalu, szefowa wydawców. – Jesteśmy jedynym portalem, który ma deklarację redakcyjną, wskazującą kwestie w centrum zainteresowania naszych dziennikarzy. Nowe wydawczynie, które dołączyły do zespołu, będą wspierać portal w rozwoju w tym kierunku, dbając o przygotowanie najwyższej jakości treści dla naszych czytelniczek i czytelników – dodaje.

Jak wynika z badania Mediapanel, w marcu strona główna Gazeta.pl miała 4,36 mln użytkowników (wzrost o 8,7 proc. w porównaniu do lutego br.), 14,56 proc. zasięgu oraz 36 minut i 43 sekundy średniego czasu korzystania (wzrost o 13,4 proc.).

Dołącz do dyskusji: Krzyżanowska i Koszowska nowymi wydawcami w Gazeta.pl. Awans Magdaleny Rudnik

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ksiądz Daniel
Rudi TOP! Kciuki za dziewczyny ;)
odpowiedź
User
???
"Deklaracja redakcyjna, wskazująca kwestie w centrum zainteresowania naszych dziennikarzy". O co tu chodzi?
odpowiedź