SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wygraj zwrot kosztów za instalację fotowoltaiczną od Columbus

Zwrot kosztów za instalację fotowoltaiczną lub do wyboru: magazyn energii, pompę ciepła, ładowarkę do samochodu elektrycznego oraz inne atrakcyjne nagrody mogą wygrać osoby, które do końca bieżącego roku zostaną klientami Columbus i odpowiedzą na pytanie „Czym jest dla Ciebie dostęp do przyszłości?”.

Article

Już 18 grudnia br. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych w tegorocznej edycji programu „Mój Prąd”. Dla chętnych, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na zakup fotowoltaiki i chcą uzyskać dofinansowanie w nowym rozdaniu środków z programu “Mój Prąd”, Columbus, wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki, stwarza szansę na pełny zwrot inwestycji.

- W ramach usługi Columbus Care zapewniamy naszym klientom m.in. pomoc w przygotowaniu formalności potrzebnych do ubiegania się o dotacje rządowe - tłumaczy Łukasz Jaronik, dyrektor marketingu Columbus. - W czasie, gdy nie ma jeszcze nowej edycji programu “Mój Prąd”, przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalny bonus - możliwość uzyskania finansowania całej inwestycji. Aby otrzymać takie finansowanie, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Konkurs jest dedykowany dla klientów Columbus, którzy podpisali lub podpiszą umowę sprzedażową na ofertę GoGreen (fotowoltaika) lub GoFree (fotowoltaika z magazynem energii) w terminie od 1 listopada do 31 grudnia br.

W ramach zadania konkursowego należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Czym dla Ciebie jest dostęp do przyszłości” i przesłać ją na adres mailowy gofuture@columbusenergy.pl najpóźniej do dnia 7 stycznia 2021 r. Zgłoszenie może mieć dowolną formę – zdjęcia, rysunku, nagrania wideo lub wypowiedzi pisemnej.

Wśród autorów najciekawszych odpowiedzi zostaną wybrane 3 osoby, które otrzymają nagrodę główną – zwrot gotówki za instalację fotowoltaiczną lub do wyboru: magazyn energii Pylontech, pompę ciepła monoblok Kaisai, ładowarkę do samochodu elektrycznego. Columbus przewidział także 10 nagród dodatkowych - oczyszczaczy powietrza Xiaomi Air Purifier PRO.

Szczegóły na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na tej stronie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej