SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Potrzebna agencja do kampanii o wykorzystywaniu seksualnym dzieci

Państwowa Komisja ds przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej 15 roku życia wybiera w przetargu agencję do kampanii na temat zjawiska wykorzystywania seksualnego dzieci - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. 

Przetarg dotyczy przygotowania strategii, koncepcji kreatywnej oraz realizacji kampanii edukacyjno- informacyjnych na temat zjawiska wykorzystywania seksualnego dzieci poniżej 15 roku życia. 

Zaplanowane działania zostaną zrealizowane do końca tego roku. Obejmą m.in. internet, telewizję, komunikację miejską, billboardy. Zaplanowano zatrudnienie ambasadora akcji, który zwróci uwagę na wykorzystanie seksualne dziecka jako ważny i znaczący problem w społeczeństwie. 

Celem zaplanowanych działań jest podnoszenie świadomości społecznej na temat istnienia zjawiska wykorzystywania seksualnego dzieci oraz dotarcie do odbiorców, w szczególności do rodziców, opiekunów itp. z treściami profilaktyczno-edukacyjnymi. 

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 16 maja. 

 

Dołącz do dyskusji: Potrzebna agencja do kampanii o wykorzystywaniu seksualnym dzieci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl