SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w polskich miastach (raport)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za okres od czerwca do listopada 2014 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski w grupie wiekowej słuchaczy od 15 do 75 lat.

fot. Shutterstock.com Article

W Warszawie pozycja lidera należała do Radia ZET (spadek z 15,2 proc. do 13,8 proc. udziału). Na drugie miejsce - z czwartego - awansowała Jedynka (z 9,3 proc. do 10,2 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca drugiego - spadła Trójka (z 11,3 proc. do 10,1 proc.). Z kolei na czwartą lokatę - z miejsca trzeciego - spadło RMF FM (z 9,5 proc. do 8,4 proc.).

>>> Rynek radiowy w Warszawie

W Aglomeracji Śląskiej pierwszą lokatę zajęło RMF FM (spadek z 32,9 proc. do 31,5 proc. udziału). Na drugie miejsce - z czwartego - awansowała Trójka (z 7,3 proc. do 8,9 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca drugiego - spadło Radio Piekary (z 9,7 proc. do 7,8 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z trzeciej - spadła Jedynka (z 7,6 proc. do 7,0 proc.).

>>> Rynek radiowy w Aglomeracji Śląskiej

W Trójmieście pozycja lidera należała do RMF FM (wzrost z 16,0 proc. do 16,4 proc. udziału). Drugie miejsce przypadło Trójce (z 12,5 proc. do 15,0 proc.). Ostatnią lokatę podium zajęło Radio ZET (z 11,6 proc. do 12,0 proc.). Natomiast na czwartym miejscu uplasowały się Złote Przeboje Trefl (9,6 proc.; bez zmian).

>>> Rynek radiowy w Trójmieście

W Poznaniu pierwsze miejsce zajęły Złote Przeboje (spadek z 13,5 proc. do 12,6 proc. udziału). Na drugą lokatę - z trzeciej - awansowało RMF FM (z 10,6 proc. do 12,2 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca drugiego - spadła Eska (z 12,3 proc. do 12,0 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z miejsca ósmego - awansowało VOX FM (z 5,8 proc. do 10,7 proc.).

>>> Rynek radiowy w Poznaniu

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w polskich miastach (raport)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PZA
To kpina by Radom, Częstochowa czy Toruń były ważniejsze od Rzeszowa, Olsztyna czy Gorzowa Wielkopolskiego. Zdaje się lada chwila nadejdzie nowy podział administracyjny
17 11
odpowiedź
User
xp
A gdzie Olsztyn? Nie ma juz od dluższego czasu...
15 9
odpowiedź
User
w11
a gdzie reszta wskaźników? i dlaczego aqrat udział w czasie słuchania a nie na przykład znajomość wspomagana?
8 8
odpowiedź
User
j
A gdzie sztandarowy projekt eurozetu czyli zet gold? Nikt już nie słucha tego tworu? :-P
8 8
odpowiedź