SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Wysokie Obcasy” z podcastem „10 minut na miłość”

„Wysokie Obcasy” ruszą z cyklem podcastów „10 minut na miłość” poświęconym relacjom damsko-męskim. Kolejne części serii, które poprowadzi Monika Summer-Brason, będą publikowane co piątek w serwisach streamingowych, na YouTube oraz na Wysokieobcasy.pl/podcasty. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 16 grudnia.

Article

Monika Summer-Brason, dziennikarka i szefowa marketingu „Wysokich Obcasów” dzięki nowej serii podcastów „10 minut na miłość” chce zachęcić internautów do zatrzymania się na chwilę i przyjrzenia swoim relacjom miłosnym, a przede wszystkim – swoim potrzebom.

„Ciężko znaleźć czas i ochotę na pielęgnowanie uczuć w świecie konsumpcji, kultu wiecznej młodości, a jednocześnie zagrożenia i niepewności” - komentuje Monika Summer-Brason. „Zapraszam na podcast »10 minut na miłość«. Na tyle właśnie chciałabym porwać słuchaczki i słuchaczy, by porozmawiać o miłości, zdradach, związkach, seksie i innych nieszczęściach” - dodaje.

Oprócz omówienia tematu przewodniego w każdym odcinku autorka serii polecać będzie m.in. książki, filmy czy też warsztaty, które pozwolą odbiorcom zgłębić poruszane kwestie.

Pierwszy odcinek cyklu poruszy temat udawania orgazmu przez mężczyzn.

Podcast „10 minut na miłość” będzie dostępny od 16 grudnia br. na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts) oraz na stronie Wysokieobcasy.pl/podcasty raz oraz na YouTube w kanale wysokieobcasy. Kolejne części serii publikowane będą w każdy piątek.

„Wysokie Obcasy” stawiają na podcasty

„10 minut na miłość” to kolejny – czwarty już autorski cykl podcastowy, stworzony przez redakcję „Wysokich Obcasów”. Trzy pozostałe to: „Herstorie” – rozmowy Natalii Waloch i Katarzyny Wężyk, w których dziennikarki przedstawiają portrety niezwykłych kobiet, „Polka za granicą”, w którym Kamila Kalińczak gości mniej lub bardziej znane rodaczki, które znalazły szczęście poza granicami naszego kraju, oraz „Być rodzicem”, w którym Magdalena Keler oraz Agnieszka Urazińska dyskutują na temat blasków i cieni macierzyństwa i ojcostwa.

W serwisach internetowych ”Wyborczej” internauci znajdą kilka cykli podcastowych. Na Wyborcza.pl dostępny jest codzienny podcast „8:10”, a w jego ramach – serie „Jutronauci” i „Książki. Magazyn do słuchania”, podcast „Warszawa nadaje” - o życiu w stolicy, realizowany przez redakcję „Gazety Stołecznej” i Warszawa.wyborcza.pl, a także audycje online „Mistrzowie Słowa” i „Zdrowa rozmowa”. 

Od 1 grudnia Monika Tutak-Goll szefuje wszystkim redakcjom marki „Wysokie Obcasy” (Agora), czyli zarówno w tygodniku „Wysokie Obcasy”, serwisie Wysokieobcasy.pl oraz w miesięczniku „Wysokie Obcasy Extra”. Tutak-Goll była dotąd zastępczynią Aleksandry Klich-Siewiorek, która z kolei odeszła z Agory, by objąć dyrektorskie stanowisko w bibliotece w Rybniku.

Średnia sprzedaż wydania „Gazety Wyborczej” w trzecim kwartale wyniosła 45 757 egz. (dane PBC).

Dołącz do dyskusji: „Wysokie Obcasy” z podcastem „10 minut na miłość”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Aron
Ciekawe na ile zainteresuje target WO, czyli podstarzałe, przygłupawe feministki, których nikt nie chce..
odpowiedź
User
Mich
Dlaczego ten podkas jest tylko o relacjach damski męskich miłość ma wiele twarzy to bardzo nie postępowo wręcz faszystowsko
odpowiedź