SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wystawa zdjęć z miesięcznika Reader's Digest

Redakcja Reader's Digest przygotowała wystawę zdjęć z polskich i zagranicznych edycji miesięcznika.

Wystawa "Lepsze strony życia” potrwa od 27 kwietnia do 27 maja 2006 roku i oglądać ją można na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie.

Ekspozycja obejmie dwadzieścia fotografii z międzynarodowych edycji miesięcznika Reader's Digest.

"Osoby, które można zobaczyć na zdjęciach na wystawie "Lepsze strony życia" to bohaterowie, którzy tak jak ponad osiemdziesiąt lat temu małżeństwo DeWitt, mieli marzenia, pasję i starali się dostrzegać w życiu same dobre strony. Zapraszamy do obejrzenia wystawy i przyjrzenia się bohaterom zdjęć i odnalezienia w ich historiach inspiracji i wiary we własne marzenia. Najwięcej i tak zależy od nas samych." - zachęca Anna Esden - Tempska, redaktor naczelna polskiej edycji miesięcznika Reader's Digest.

Wystawa "Lepsze strony życia" jest jednocześnie zwieńczeniem konkursu "Herosi z sąsiedztwa", skierowanego do młodych ludzi marzących o karierze dziennikarskiej. Zadaniem konkursowym było napisanie pracy opisującej działania osób, które, z najbardziej ludzkiego odruchu serca, pomagają innym i tym samym stają się dla nas wszystkich inspiracją. Konkurs trwał od 1 lutego do 31 marca 2006 roku A ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się na wernisażu - 27 kwietnia 2006 roku.

Wystawę przygotowaną we współpracy z Yours Gallery,  bez biletów i ograniczeń czasowych można oglądać od  27 kwietnia do 27 maja 2006 roku na ogrodzeniu Łazienek Królewskich od Al. Ujazdowskich w Warszawie.

Patronat medialny objął miesięcznik "Cogito", "Dlaczego" i "Gazeta Studencka".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wystawa zdjęć z miesięcznika Reader's Digest

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl