SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się w styczniu 2016 roku

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy rozpoczęła przygotowania do XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Impreza odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

Article

Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z przyszłorocznego Balu, będzie pomoc podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami”, wspierającej edukację dzieci, których rodzice zginęli pełniąc służbę publiczną oraz Fundacji „Po Drugie”, otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym i patologią. Za organizację imprezy odpowiadać będzie firma Rochstar Events.

W XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się 7 lutego br. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej,  uczestniczyło około 1000 gości, przedstawicieli mediów, świata biznesu, polityki i kultury. Dochód z imprezy wyniósł prawie 370 tys. zł. Pieniądze te trafiły do podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Od wiosny 2014 roku prezesem Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy jest dziennikarz TVN Mateusz Hładki. W zarządzie organizacji są też dziennikarka Polsatu Agnieszka Milczarz oraz Anna Kołtunowicz z „Gazety Wyborczej”. Funkcję przewodniczącej rady Fundacji pełni zaś Katarzyna Kolenda-Zaleska z TVN.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała z inicjatywy dziennikarzy z różnych mediów i jest organizacją non-profit. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i wiele innych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy odbędzie się w styczniu 2016 roku

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
henia
Co za wazny news.
odpowiedź
User
haha
Przecież szefowie mediów zwijają się co najwyżej ze śmiechu na to cyniczne wydarzenie którym dorocznym widowiskiem jest post LPR-owska, nienadająca się na wizję Czarownica zatrudniona w mediach publicznych. Jej kariera dużo mówi o jakości pracy tej telewizji.
odpowiedź
User
hahahaha
Rączka rączkę myje. Fundacja Po drugie to firma pani byłej reporter TVN. Guzik nas ten balik samochwalstwa i bufonady, z kasą na tacy obchodzi. Nie zawracajcie ludziom takimi pierdołami głowy.
odpowiedź