SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

XXIV Konferencja i Wystawa OIGKK

Rola telewizji kablowej w budowie społeczeństwa informacyjnego

 W dniach 19-21 maja 2004 r. w hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbędzie się XXIV konferencja OIGKK będzie kolejnym, największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli środowiska operatorów, mediów oraz renomowanych firm oferujących usługi dla branży komunikacji kablowej w Polsce z udziałem polskich i międzynarodowych gości. Patronem medialnym konferencji jest portal Wirtualnemedia.pl.

Na konferencję zaproszono przedstawicieli rządu, parlamentu, samorządów, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty, stacje telewizyjne i radiowe, przedstawiciele izb gospodarczych, stowarzyszeń krajowych i zagranicznych, funduszy, banków i fundacji związanych z pozyskiwaniem funduszy z UE, firm marketingowych, reklamowych, wydawniczych, firm leasingowych i ubezpieczeniowych, a także operatorów telewizji kablowych z zagranicy i dziennikarzy.

Kluczowe tematy konferencji to:

Wpływ zmian systemu podatkowego i regulacji unijnych na działalność operatorów telewizji kablowych po 1 maja 2004 roku.
Telewizja cyfrowa w sieciach kablowych - nowe możliwości rozwoju telewizji kablowych w Polsce.
Prawo autorskie, prawo telekomunikacyjne, ustawa o radiofonii i telewizji czyli prawny trójkąt bermudzki.

Pierwszego dnia konferencji, zgodnie z tradycją, odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków OIGKK.

Drugi dzień konferencji - dzień sesji plenarnej - poświęcony zostanie rynkowi medialnemu i telekomunikacyjnemu w Polsce po wejściu Polski do Unii Europejskiej, konsekwencjom zmian legislacyjnych w telewizjach kablowych, prawu autorskiemu, a także inicjatywom w walce z piractwem telewizyjnym w Polsce.

Trzeci dzień obrad wypełnią bloki tematyczne poświęcone m.in. przyszłości i możliwościom technicznym telewizji cyfrowej w telewizjach kablowych w Polsce.

Jak co roku, spotkaniom towarzyszy wystawa, na której prezentowane będą osiągnięcia znanych producentów i dystrybutorów sprzętu do budowy sieci telekomunikacyjnych, nadawców i dystrybutorów programów telewizyjnych oraz firm świadczących usługi dostępu do internetu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: XXIV Konferencja i Wystawa OIGKK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl