SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Ten Square Games na półtora roku odchodzi dyrektor finansowa Magdalena Jurewicz, przyczyną sytuacja rodzinna

Magdalena Jurewicz zrezygnowała z funkcji członka zarządu i dyrektora finansowego produkującej gry mobilne firmy Ten Square Games. Uzasadnia to sytuacją rodzinną, zapowiada, że może wrócić na te stanowiska za rok-półtora roku.

Magdalena JurewiczArticle

- Rezygnacja została uargumentowana sytuacją rodzinną i niemożnością pogodzenia obowiązków służbowych z osobistymi. Intencją zarówno Spółki, jak i Pani Magdaleny Jurewicz, jest powrót Pani Magdaleny Jurewicz do składu Zarządu Spółki w perspektywie 1-1,5 roku - podano w komunikacie giełdowym Ten Square Games.

Zaznaczono, że na czas nieobecności Magdaleny Jurewicz stanowisko dyrektora finansowego spółki przejmie Marcin Chruszczyński, poprzednio członek jej rady nadzorczej. Podkreślono, że Chruszczyński ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, a także w zarządzaniu firmami z branży internetowej.

Magdalena Jurewicz członkiem zarządu Ten Square Games była od września 2018 roku. W zarządzie od listopada 2017 jako wiceprezes jest Arkadiusz Pernal. Natomiast w połowie maja br. prezesem został Maciej Zużałka, zastąpił współzałożyciela spółki Macieja Popowicza, który skupia się obecnie na jej strategii.

W pierwszym kwartale br. Ten Square Games osiągnął wzrost przychodów rok do roku z 45,3 do 95,02 mln zł oraz zysku netto z 10,35 do 35,34 mln zł. 84,68 mln zł pochodziło z mikropłatności w „Fishing Clash”. Natomiast w kwietniu wpływy z gry wyniosły ok. 43,7 mln zł, a nakłady na jej marketing - 19,2 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z Ten Square Games na półtora roku odchodzi dyrektor finansowa Magdalena Jurewicz, przyczyną sytuacja rodzinna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl