SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z wiosennych nowości najbardziej spodobały się „Usta usta”

Wśród polskich produkcji wprowadzonych wiosną przez główne polskie stacje telewizyjne najwyżej oceniany jest serial „Usta usta” – wynika z internetowego badania Macroscope OMD / OMG Metrics. Natomiast najmniej spodobały się serial „Apetyt na życie” oraz show „Śpiewaj i walcz”.

Dwie trzecie polskich internautów ankietowanych przez Macroscope OMD / OMG Metrics zadeklarowało, że widziało w telewizji „Klub szalonych dziewic”, a 63 proc. obejrzało przynajmniej odcinek „Kuchennych rewolucji”. Natomiast najmniej oglądanymi przez użytkowników sieci – z nowych polskich produkcji wprowadzonych przez główne stacje do wiosennych ramówek – są seriale „Nowa”, „Apetyt na życie” oraz „Licencja na wychowanie”.

Z kolei najwyższe oceny z polskich nowości telewizyjnych zebrał serial „Usta usta”, który jako jedyny wśród swoich widzów otrzymał średnią ocen powyżej 3 w skali od 1 do 5. Natomiast spodobały się za to swoim widzom serial „Apetyt na życie” oraz show „Śpiewaj i walcz”.

Kobietom biorącym udział w ankiecie najbardziej spodobały się serial „Usta usta” (średnia ocen 3,6) oraz program „Kuchenne rewolucje” (3,3), a najmniej – show „Śpiewaj i walcz” (2,3). Natomiast mężczyźni – jak zwykle bardziej krytyczni w sondażu tego typu – najwyżej ocenili „Usta usta” (2,7) i „Klub szalonych dziewic” (2,6).

Ogółem wiosną najbardziej spodobały się internautom nowe produkcje TVN, które w badaniu zanotowały średnią ocen w wysokości 2,96. Z kolei nowe programy i seriale Polsatu oglądający je użytkownicy sieci ocenili przeciętnie na 2,46, a w przypadku TVP1 i TVP2 średnie noty wyniosły odpowiednio 2,42 i 2,26.

Badanie opinii polskich internautów o polskich nowościach w wiosennych ramówkach głównych stacji telewizyjnych zostało przeprowadzone przez Macroscope OMD / OMG Metrics w kwietniu. Wywiady objęły 617 osób reprezentatywnych dla ogółu użytkowników sieci w naszym kraju ze względu na płeć i wiek.

Dołącz do dyskusji: Z wiosennych nowości najbardziej spodobały się „Usta usta”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ar
licencja na wychowanie jest super:)
odpowiedź
User
Jola
Tak, to bardzo miarodajne wyniki, wow.
Dobrze ze wirtualnemedia je podają...
hehehe
odpowiedź
User
hej
Tak bardzo jednostronne TVN pomimo kupy jaka jest serial Klub..... czy polska nieudana kopia sexu w wielkim miescie ...... lkudzie gustu to za grosz nie maja
odpowiedź