SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z zarządu Work Service odchodzą prezes Maciej Witucki i wiceprezes Tomasz Ślęzak

Maciej Witucki, prezes spółki Work Service, złożył rezygnację ze stanowiska, podała spółka w komunikacie. Z zasiadania w zarządzie zrezygnował też wiceprezes Tomasz Ślęzak.Work Service nie podaje przyczyn tych decyzji.

Maciej Witucki, fot. OrangeArticle

Maciej Witucki pozostanie prezesem Work Service do 28 lutego tego roku. Funkcję sprawował od stycznia 2016 roku. W latach 2006-2013 był prezesem Orange Polska (dawniej TP), a od września 2013 roku jest przewodniczącym rady nadzorczej tej spółki.

Tomasz Ślęzak z funkcji w zarządzie zrezygnował ze skutkiem natychmiastowym. Pozostanie w spółce, ale już nie jako członek zarządu. Został do niego powołany w maju 2013 roku. Odpowiadał za nadzór nad działalnością zagranicznych spółek grupy w obrębie Europy Środkowej i Wschodniej, za prowadzenie procesów sprzedaży międzynarodowej i koordynowanie prac w ramach marketingu korporacyjnego.

W lutym wybory nowego prezesa Work Service

W lutym na posiedzeniu rady nadzorczej spółki planowane jest głosowanie nad kandydaturą Iwony Szmitkowskiej na stanowisko prezesa zarządu.

 - Bardzo dziękuję Maciejowi Wituckiemu i Tomaszowi Ślęzakowi za lata zaangażowania w zarządzania spółką a w szczególności za ostatnie miesiące w których management dokonał spektakularnego procesu restrukturyzacji zadłużenia - mówi Paul Sofianos, Przewodniczący Rady Nadzorczej Work Service. - Równocześnie chciałbym poinformować iż na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy zaproponuje kandydaturę Macieja Wituckiego na członka Rady Nadzorczej Work Service  - dodaje.

Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Spółka zajmuje się świadczeniem usług personalnych.

Dołącz do dyskusji: Z zarządu Work Service odchodzą prezes Maciej Witucki i wiceprezes Tomasz Ślęzak

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl