SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zalando rusza z platformą rzeczy używanych

Klienci platformy sprzedażowej Zalando będą mogli w ramach nowej usługi  Pre-owned kupować i sprzedawać towary używane. Na początek platforma rusza w Niemczech i Hiszpanii, w październiku wystartuje m.in. w Polsce.

Na Zalando Pre-owned klienci będą mogli kupować i sprzedawać używaną odzież, korzystając z darmowej wysyłki.

Po sprzedaży odzieży, klienci mogą wybrać, czy wolą otrzymać kartę podarunkową na Zalando o odpowiedniej wartości, czy chcą wesprzeć jedną z dwóch partnerskich organizacji charytatywnych - Czerwony Krzyż lub WeForest.

- Zainteresowanie odzieżą używaną jest duże i ciągle rośnie, szczególnie wśród milenialsów. Jednocześnie, klientom brakuje łatwej i rzetelnej usługi, która łączy w sobie bezproblemową sprzedaż artykułów, które przestali już nosić z przyjemnymi doświadczeniami zakupów odzieży używanej on-line. Wraz z uruchomieniem oferty Pre-owned, Zalando zostanie pierwszą platformą modową, która oferuje tak proste rozwiązanie i kompleksowo zaspokaja potrzeby klientów w tym zakresie - mówi Torben Hansen, wiceprezes Zalando ds. ecommerce.

Zalando Pre-owned od października w Polsce

Początkowo oferta kierowana jest do klientów z Niemiec i Hiszpanii. Na początku października Zalando Pre-owned zostanie uruchomiona także w Polsce, Belgii, Francji i Holandii.

We wszystkich zamówieniach z kategorii Pre-owned wykorzystywane są wolne od plastiku opakowania z papieru pochodzącego z recyklingu.

Uruchomieniu oferty Pre-owned towarzyszyć będzie kampania marketingowa zatytułowana „Lead the [ex]change" (Wprowadź wy(z-)mianę), zachęcająca klientów do sprzedawania, znajdowania i nadawania nowego stylu unikalnym artykułom modowym. Kampania prowadzona będzie na kanałach Zalando i w mediach społecznościowych na wszystkich sześciu rynkach oferty odzieży używanej.

Dołącz do dyskusji: Zalando rusza z platformą rzeczy używanych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wert
z.a ka so wa n ie pod ra po rt wp is ow sy gn al iz ac yj ny ch, ob ar cz e wi rt ua ln e wi na z.a no to ry cz ne uk ry wa nie af er y i w ef ek ci e ro zw al an ie br an zy. be de zw al cz al i ro zg la sz al wi ne w m na we t gd y in ny ch zo st aw ie w sp ok oj u. ta k ze za st an ow sie mo de ra to r.

Je ze li kt os, sz cz eg ol ni e z br an zy je sz cz e mn ie ni e z na, to tr af i z wy sz uk iw ar ki po nic ku na In te ri e, czy do br ep ro gr am y a st am ta d, po pr ze z ad re sy we wp is a ch na m oj ma ga zy n te ks to w.

Nie wy si la jci e si e br an zo wc y z mi nu sa mi, bo pl us ow mo ge w ka zd ej ch wi li na bi c so bi e il e ch ce, w ko nc u nie od pa ra dy mi an uj e si e ek sp er te m od vi rt ua lu.

Le pi ej po my sl ci e ja k mn ie ra ze m pr ze ku pi c? Cz as gr a na wa sz a ni ek or zy sc. Im dl uz ej be de uc zy l lu dz i, ty m wi ec ej na za ws ze od et nie w am zy sk i,.. 900 tys. U.U przez rok. :) ) wy st ar cz y sl ed zi c ra po rt.y z os ta tn ich la t In te rii il e sp ad la a mo gl a si e bi c o sz cz yt. Nie ma ta ki ch sp ec ow kt or zy mo gl i by mn ie po ko na c w in te rn ec ie, wi ec nie li cz ci e na c ud. :) ) de ri ck
odpowiedź