SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zachęca do wstąpienia do organizacji

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations wystosował list otwarty, w którym zaprasza specjalistów zajmujących się profesjonalnie komunikacją do wstąpienia w szeregi organizacji.

Zarząd PSPR, od lewej: Cyprian Maciejewski, Agnieszka Bednarczyk, Emilia Zakrzewska, Luiza Jurgiel-Żyła, Bartosz Milczarczyk Article

- Społeczna i biznesowa rola public relations w Polsce z biegiem lat sukcesywnie zyskuje na znaczeniu. Dlatego też konieczna jest, podobne jak w innych krajach rozwiniętych, aktywna, profesjonalna działalność organizacji branżowych integrujących specjalistów i firmy PR. (…) Polskie Stowarzyszenie Public Relations (PSPR) dołoży wszelkich starań, by przekonać jak największe grono osób do wspierania realizacji powyższych celów. Za stan i przyszłość branży odpowiadamy wszyscy wspólnie. Podstawową formą tego wsparcia jest członkostwo w naszej Organizacji - do którego gorąco zachęcamy - czytamy w liście otwartym zarządu PSPR.

Wymiana wiedzy w klubach dyskusyjnych PSPR

Organizacja od wiosny tego roku zmieniła strukturę tak, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z członkami pod kątem ich specjalizacji. Debaty i dyskusje odbywają się w formule klubów eksperckich (m.in. rzecznictwo prasowe, komunikacja wewnętrzna).

Polskie Stowarzyszenie Public Relations stawia sobie za cel m.in. monitoring problemów i zmian branży,  dbanie o wysoką jakość oferowanych przez branżę usług, integrację środowiska i popularyzację wiedzy o PR.

Obecnie zarząd PSPR tworzą Luiza Jurgiel-Żyła (prezeska), Bartosz Milczarczyk (wiceprezes), Emilia Zakrzewska (wiceprezeska) oraz członkowie: Agnieszka Bednarczyk i Cyprian Maciejewski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Public Relations zachęca do wstąpienia do organizacji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kasa misiu kasa
wstąpienie do "organizacji" wzajemnej adoracji to pomysł z gatunku - pomóżcie nam, bo już wszyscy mają z nas bekę. Zajmijcie się swoim PRem, bo jedyne wasze osiągnięcie to chyba pobieranie składek. U cioci na imieninach jest lepsza dyskusja.
odpowiedź