SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zaskakujące joint venture na rynku prasowym

Hachette Filipacchi Médias i Hubert Burda Media podjęły decyzję o połączeniu swoich sił na rynku prasowym czasopism w Polsce.

Dla realizacji tego celu utworzona zostanie joint venture Hachette Filipacchi Burda Polska.

- Poprzez połączenie uzupełniających się portfolio wzmocni się w istotny sposób notowania obu grup na polskim rynku czasopism, tworząc płaszczyznę przyszłego rozwoju. Spodziewany jest istotny wzrost nakładów czasopism i obrotów płynących z reklam - podano w komunikacie prasowym.
 
Transakcja zostanie sfinalizowana w pierwszym kwartale 2006 r. po wydaniu decyzji przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Polsce.

Burda, za pośrednictwem swojej firmy córki Burda Polska, wydaje miesięczniki Burda, Anna, Dobre Rady, Dobre Rady- wydania specjalne, Sól i Pieprz, Mój piękny Dom, Mój piękny Ogród i  Mój piękny Ogród – wydania specjalne,  a Hachette, działając przez swoją firmę córkę  Hachette Filipacchi Polska, jest wydawcą miesięczników ELLE, ELLE Decoration, Samo Zdrowie i Film.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zaskakujące joint venture na rynku prasowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl