SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Zatrzymaj Czas do Wszystkich" w świątecznej promocji Orange

Sieć komórkowa Orange wprowadza świąteczną promocję dla klientów kupujących nową aktywację lub przedłużających umowę w ofertach abonamentowych i mix. Otrzymają oni usługę "Zatrzymaj Czas do Wszystkich", w ramach której za połączenie do dowolnej sieci trwające do 30 minut zapłacą tyle, ile za pierwsze dwie minuty połączenia.

W ramach usługi, klienci otrzymają co miesiąc 600 minut do wykorzystania na połączenia rozliczane na warunkach promocji. Promocyjne minuty będą dostępne po zużyciu środków na połączenia zawartych w abonamencie.

Z usługi może skorzystać bezpłatnie każdy klient kupujący nową aktywację lub przedłużający umowę w jednej z ofert abonamentowych i mix - Delfin II, Pelikan II i Pantera II w Orange, niezależnie od wyboru jej wariantu (z telefonem lub bez).

W zależności od czasu na jaki klient zawiera umowę oraz wartości abonamentu, usługa będzie dostępna za darmo na okres do 12 miesięcy. Okresy promocyjnego, bezpłatnego korzystania z usługi, przedstawia poniższa tabela:

Usługa jest dostępna także dla dotychczasowych klientów ofert abonamentowych i mix oraz po zakończeniu okresu promocyjnego, w cenie 15 zł z VAT miesięcznie.

Aby włączyć usługę w wariancie płatnym, należy wysłać SMS o treści AKT ZATRZYMAJ pod numer 351 (koszt SMS-a wg cennika) lub wybierając odpowiednią opcję w Orange Automatycznym Biurze Obsługi Klienta pod numerem *500 bądź po zalogowaniu się na Orange On-line na stronie www.orange.pl.

Stan wykorzystania promocyjnych minut można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE CZAS pod numer 351 (koszt SMS-a wg cennika).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Zatrzymaj Czas do Wszystkich" w świątecznej promocji Orange

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marta
A jak to sie przedstawia w pozostałych segmentach? Pojawiły się jakieś zmiany- np. w planach optymalnych bądź zwierzęcych taryfach?
8 8
odpowiedź
User
Literat
Do świąt tyle czasu, a oni już wyskakują z promocją Świąteczną... Rozumiem, że chcą zbić maksymalnie dużo kasy, ale trochę przyzwoitości by nie zaszkodziło.
8 8
odpowiedź
User
gosc
czydzwoniąc z Orange na telefon voip w neostradzie też skorzysta się z
takiej promocji ?
8 8
odpowiedź