SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Była zawodniczka MMA w Polsat News

Do grona prezenterów serwisów sportowych w kanałach Polsatu dołączyła była zawodniczka MMA Patrycja Zahorska. Wcześniej prowadziła programy dotyczące sportów walki na antenie Polsat Sport.

Article

Zahorska zadebiutowała w porannym paśmie „Nowy dzień”, emitowanym na antenie Polsatu i Polsat News. Obok Pauliny Chylewskiej, Pawła Sikory i Karoliny Szostak przygotowuje serwisy sportowe. Współpracę z Polsatem rozpoczęła przed rokiem. Współprowadziła „MMAgazyn sportów walki”, który w kwietniu ub.r. zmienił nazwę na „Koloseum”.

Prezenterka czynnie uprawia sport

Patrycja Zahorska posługująca się pseudonimem „Lady Squat” swoją karierę sportową zaczynała od siatkówki. Ma za sobą starty fitnesska, pracowała też jako trenerka personalna. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Bikini Fitness. Uczestniczyła też w Mistrzostwach Europy. W 2019 roku dostała propozycję występu  w gali mieszanych sztuk walki od Free Fight Federation. 2 grudnia 2019 roku w Zielonej Górze przegrała starcie z byłą zawodniczką Taekwondo Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską.

Zmiany personalne w Polsat News

W ostatnich miesiącach wielu dziennikarzy pożegnało się z Polsat News. Michał Giersz związany ze stacją od 2015 roku przeszedł do CD Projekt Red. U producenta gier komputerowych, takich jak „Wiedźmin” i „Cyberpunk 2077” odpowiada za kompetencje komunikacyjne zespołu. Grzegorz Łaguna został rzecznikiem Kulczyk Foundation. Po 12 latach pracy w Polsat News pożegnał się też prezenter Marek Piotr Wójcicki. Na razie nie zdradza dalszych planów zawodowych. Rafał Miżejewski przeszedł do RMF FM, a Mateusz Maranowski do TVP Info. Z Polsat News pożegnali się także: Magdalena Cenker, Michał Banasiak, Joanna Górska, Wojciech Brzeziński, Mariusz Hradowycz. 1 listopada ze stacji odejdzie reporter i prezenter Artur Molęda. Byli i obecni dziennikarze narzekają na niskie stawki, umowy śmieciowe i brak perspektyw rozwoju.

Do redakcji Polsat News w roli wydawczyni i reporterki dołączyła Agnieszka Witkowicz-Matolicz, dotychczasowa szefowa newsroomu należącego do Polsatu Radia Muzo.fm. Kanał informacyjny Polsatu zasiliły też dotychczasowe dziennikarki TVP3 Białystok Ewelina Brzozowa i Katarzyna Szatyłowicz. Pierwsza z nich jest autorką materiału o aplikacji Lasów Państwowych, który kilka miesięcy temu podbił internet. Wieloletnia pracownica Regionalnej Dyrekcji Lasów w Państwowych w Białymstoku została w materiale podpisana jako „turystka Anna”.

Polsat News miał w 2020 roku 2,034 proc. udziału w rynku - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

Dołącz do dyskusji: Była zawodniczka MMA w Polsat News

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jane
Kto jeszcze? 😆

Następna rekrutacja wśród kelnerów i kierowców autobusów? 😆😆😆
14 11
odpowiedź
User
Iwona
Kto jeszcze? 😆

Następna rekrutacja wśród kelnerów i kierowców autobusów? 😆😆😆


Proszę nie deprecjonować kierowców autobusów!!!
Żeby pracować jako kierowca autobusu trzeba mieć:
- odpowiednie uprawnienia,
- świadectwo kwalifikacji,
- przejść psychotesty,

Żeby być reporterem wystarczy:
- nie chcieć umowy o prace,
- zgodzić się na zarobki poniżej minimalnej krajowej,
- mile widziane jest także wazeliniarstwo i brak kręgosłupa moralnego.
19 10
odpowiedź
User
Niebieski punkt
Radku wracaj!
9 11
odpowiedź