SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zbigniew Ptaszyński i Monika Lech odchodzą z Grupy Onet-RASP

Z Grupą Onet-RASP na początku przyszłego roku pożegnają się członek zarządu Grupy Onet Zbigniew Ptaszyński i digital publishing director Monika Lech - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Obowiązki Ptaszyńskiego przejmuje Joanna Kuzdak.

Article

- Zbigniew Ptaszyński i Monika Lech postanowili podjąć kolejne wyzwania zawodowe poza Grupą Onet-RASP. Współpraca z nimi będzie trwała do marca 2016 - poinformowała nas Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej w firmie.

Ptaszyński pracuje w Grupie Onet od stycznia ub.r. jako członek zarządu odpowiedzialny za pion e-commerce i płatną ofertę. Przedtem przez cztery lata pracował w Grupie Allegro, pełniąc kolejno funkcje dyrektora ds. rozwoju biznesu, dyrektora operacyjnego i retail integration and logistics directora. Wcześniej był związany z The Raben Group i GLS Poland

Monika Lech utworzoną wtedy funkcję digital publishing directora w Grupie Onet-RASP objęła w maju br. Z Grupą Onet jest związana od 2005 roku, wcześniej była m.in. dyrektorem strony głównej i serwisów tematycznych.

- Przyczyny, z powodu których kończę pracę dla Grupy są znane mojemu Pracodawcy i w mojej opinii są interesujące tylko dla niego i dla mnie. Dlatego nie chcę ich komentować - odpowiedziała Monika Lech na pytania portalu Wirtualnemedia.pl. - Mam zamiar pozostać w branży internetowej, nie mam jednak sprecyzowanych planów zawodowych - dodała.

- Jedyne co, mogę napisać, to fakt, że to moja osobista decyzja - przekazał nam Zbigniew Ptaszyński. - Nie wiem, co będę dalej robić, gdyż do marca jeszcze dużo czasu. Jednakże bez względu na wszystko kocham branżę ecommerce, więc możliwe, że w niej pozostanę - zaznaczył. Obowiązki Ptaszyńskiego w zakresie biznesu transakcyjnego w Grupie Onet-RASP przejmuje Joanna Kuzdak, która od marca br. jest w firmie dyrektorem zarządzającym segmentem Biznes i Finanse.

W ostatnim okresie nastąpiło sporo roszad w kadrze menedżerskiej Grupy Onet-RASP. W listopadzie z firmy odeszli Dorota Rejowska i Piotr Stasiak, a dołączyły Magdalena Kuflińska i Katarzyna Jankowska w październiku nowe funkcje objęli Marek Kowal, Jovan Protic, Sabina Lipska i Paweł Jurek oraz Anna Więckowska i Janusz Wiśniewski, natomiast w sierpniu pracę w firmie zaczęła Karina Hertel.

We wrześniu br. strony Grupy Onet-RASP zanotowały 17,91 mln realnych użytkowników, 3,76 mld odsłon oraz 4 godziny i 58:54 minuty średniego czasu korzystania przez użytkownika (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz pełne wyniki serwisów tematycznych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zbigniew Ptaszyński i Monika Lech odchodzą z Grupy Onet-RASP

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hehehehe
Hehehehe. Czyli po staremu. Print wie lepiej?
odpowiedź
User
ekspert
żałosne zmiany
odpowiedź
User
Dziadek Hobbit
żewnie się zrobiło. Kierunek przynajmniej właściwy.:-)
odpowiedź