SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zdaniem Polaków firmy muszą być innowacyjne

64 proc. Polaków uważa, że aby firma przynosiła zysk powinna być innowacyjna, jednocześnie 59 proc. nie wie jak pozyskiwać finansowanie dla przedsiębiorstwa - wynika z badania GfK Polonia.

Zdaniem Polaków firmy muszą być innowacyjne

Odpowiadając na pytanie, „czy aby przynosić zyski firma powinna być innowacyjna, ciągle wprowadzać nowe rozwiązania i produkty” 64 proc. respondentów odpowiedziało zdecydowanie tak lub raczej tak, 28 proc. zdecydowanie nie lub raczej nie, a 8 proc. stwierdziło nie wiem. 

Z kolei na pytanie „wiem jak skutecznie pozyskiwać finansowanie dla firmy, czyli starać się o pieniądze z innych niż własne źródeł (np. kredyty, pieniądze z UE)” 59 proc. odpowiedziało zdecydowanie nie lub raczej nie, 34 proc. zdecydowanie tak lub raczej tak, 7 proc. zadeklarowało nie wiem.

Badanie na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 2000 osób, w wieku 15 + przeprowadził instytut GfK Polonia na zlecenie PKPP Lewiatan.  Odbyło się ono w dwóch falach, w drugiej połowie stycznia br. Wykorzystano wywiady bezpośrednie w domach respondentów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zdaniem Polaków firmy muszą być innowacyjne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl