SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zespół TNS OBOP wzmocniony

Nowi pracownicy i nowe zespoły w TNS OBOP

W ciągu najbliższego miesiąca TNS OBOP powiększy swój zespół o doświadczonych badaczy, analityków i konsultantów. Od początku stycznia 2004 TNS OBOP rozpocznie stałą współpracę z Arturem Czajką i Adamem Szymczakiem, dotychczas związanymi z agencją badawczą CASE (CONSUMER ATTITUDES & SOCIAL ENQUIRY).

Artur Czajka, do grudnia 2004 Research Team Manager w CASE, z badaniami rynku związany jest od ponad 10 lat. Specjalizuje się w badaniach rynku FMCG, jest ekspertem w dziedzinie projektowania i realizacji badań ilościowych oraz testów. Posiada wiele cennych doświadczeń związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, optymalizacją nowych produktów, opakowań i reklam. W
TNS OBOP Artur Czajka będzie szefem zespołu badawczego - obejmie stanowisko lidera sektora badań konsumenckich (rynek FMCG i rynek dóbr trwałych). Rozwój zespołu będzie oparty zarówno o obecnych specjalistów TNS OBOP, jak i nowych pracowników.

Adam Szymczak, do grudnia 2004 zajmował stanowisko Research Team Manager w CASE, wcześniej pracował także w SMG/KRC. Specjalizował się m.in. w badaniach rynku finansowego, a także rynków: telekomunikacyjnego i FMCG. Adam Szymczak posiada bogate doświadczenie z zakresu badań jakościowych (sam jest doświadczonym moderatorem), dotychczas zajmował się w dużej mierze projektami związanymi z zarządzaniem marką oraz strategią komunikacji. W TNS OBOP będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój badań jakościowych.

"Cieszę się, że będziemy mieli okazję pracować z tak wysokiej klasy specjalistami. Zważywszy na dotychczasowe doświadczenia Artura Czajki i Adama Szymczaka oraz ich współpracowników, sądzę, że przed TNS OBOP staje olbrzymia szansa rozwoju. Wynika ona nie tylko z sumy potencjałów ludzi pracujących dotychczas w różnych warunkach, ale i z nowej wartości, którą - dzięki wymianie najlepszych doświadczeń - już wkrótce będziemy mogli zaoferować naszym klientom." - powiedział Andrzej Olszewski, prezes zarządu TNS OBOP.

autor:
2005-01-10
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl