SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Złamany grosz przyznany

Tygodnik Wprost przyznał "Nagrodę złamanego grosza" 2003

Zakończyła się III edycja konkursu tygodnika WPROST o Nagrodę Złamanego Grosza. Co kwartał WPROST przedstawia listy absurdów ekonomicznych i gospodarczych, bezsensownych decyzji ministrów i urzędników, projektów ustaw, poselskich postulatów itp.. Pod koniec roku publikowana jest, przygotowana przez zespół dziennikarzy działu Biznes-Ludzie-Pieniądze, lista zbiorcza, zawierająca pomysły najgłupsze z tych głupich. Spośród ich autorów Czytelnicy wybierają w głosowaniu (w internecie i za pomocą SMS'ów) laureatów.

W ubiegłym roku Nagrodę Złamanego Grosza Czytelnicy WPROST przyznali wicepremierowi, ministrowi infrastruktury Markowi Polowi za niefortunny pomysł wprowadzenia płatnych winiet za korzystanie z dróg krajowych. Ponadto wyróżniono twórców ustaw: o biopaliwach oraz abolicyjnej. Autorem najbardziej bzdurnego pomysłu AD'2003 został znów wicepremier Pol, tym razem za pomysł finansowania kolei przez fundusze emerytalne. Nagrodą jest wykonana z brązu Statuetka Złamanego Grosza, która czeka na zwycięzcę w redakcji tygodnika WPROST.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Złamany grosz przyznany

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl