SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Złote Orły 2004 - termin zgłoszeń przedłużony

Do 15 października można zgłaszać prace na siódmy Festiwal Reklamy Złote Orły 2004

Termin przedłużono po prośbach agencji, które biorą jednocześnie udział w festiwalu Golden Drum trwającym właśnie w Portorożu i nie zdążyły przygotować swoich zgłoszeń. Wpływ na decyzję miały także liczne zapytania o nowe zasady i sposoby uczestniczenia w związku z modyfikacją regulaminu. Ich liczba była tak duża, że trzeba było przesunąć datę.

Można śmiało powiedzieć, że tegoroczny konkurs spotyka się z większym niż dotąd  zainteresowaniem. Liczni nowi uczestnicy zapowiadają swój udział w działach Interactive i Design. Dobrym pomysłem było na pewno stworzenie osobnej konkurencji dla kampanii reklamowych. Trudno w tej chwili przewidywać ile prac napłynie, ale zapewne będzie ich dużo. Agencja McCannErickson nadesłała rekordową liczbę w historii swojego udziału w Złotych Orłach, bo aż 34 prace. Podobnie Agencja Euro RSCG Warsaw - zgłosiła 17 reklam - czytamy w komunikacie nadawcy.

Obrady jury, któremu przewodniczy Marcin Mroszczak odbędą się 16 i 17 listopada, zaś uroczystość wręczenia nagród  3 grudnia w warszawskiej Fabryce Trzciny. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Złote Orły 2004 - termin zgłoszeń przedłużony

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl