SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Złote Spinacze 2017 z nowymi kategoriami i nagrodą „Najlepszy w konkursie”, zgłoszenia do 11 lipca

Związek Firm Public Relations rozpoczyna tegoroczną edycją konkursu Złote Spinacze na najlepsze projekty PR. Wprowadzono nową kategorię specjalną Research&Insight oraz zmiany wśród kategorii specjalnych. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 11 lipca.

Konkurs Złote Spinacze jest w tym roku podzielony na 34 kategorie: 18 głównych, 3 specjalne oraz 13 sektorowych. Pojawiła się nowa kategoria specjalna Research&Insight (jej partnerem został Instytut Monitorowania Mediów), wprowadzono zmiany w kategoriach sektorowych (m.in. wyodrębniono kategorie Sport; Turystyka i rekreacja; Uroda, higiena i wellness; Moda i styl życia; Przemysł i infrastruktura) oraz zmieniono definicje kategorii Custom publishing i Content marketing - branded content.

Ponadto do konkursu wprowadzono nowe kryteria oceniania projektów w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, realizacja, wyniki. W oparciu o te obszary stworzono także nowy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 4 lipca do godz. 16:00 w pierwszym terminie oraz do 11 lipca do godz. 16:00 w drugim, ostatecznym terminie. W związku z licznymi zmianami w konkursie ZFPR organizuje bezpłatne szkolenie dla zgłaszających, które odbędzie się 24 maja o godz. 13:00 w siedzibie związku.

Wszystkie zgłoszone prace oceni jury, którego przewodniczącą została Marta Pokutycka-Mądrala, dyrektorka komunikacji korporacyjnej oraz rzeczniczka prasowa w Nationale-Nederlanden.

Tak jak w poprzednich latach rozdane zostaną Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Ponadto wyłoniony zostanie zdobywca nagrody „Najlepszy w konkursie”. W tym celu ZFPR przeprowadzi wewnętrzny ranking podmiotów biorących udział w konkursie, zgodnie z przyjętą w regulaminie punktacją. Z kolei wraz z portalem PRoto.pl przeprowadzony zostanie plebiscyt na Nagrodę Publiczności (głosować będzie można od końca września na projekty nominowane, zgłoszone do udziału).

Wszystkie nagrody zostaną rozdane podczas gali, która odbędzie się 1 grudnia w hotelu Sofitel.

Dołącz do dyskusji: Złote Spinacze 2017 z nowymi kategoriami i nagrodą „Najlepszy w konkursie”, zgłoszenia do 11 lipca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl