SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana w Grupie Handlowej

Od 1 października 2004 r. Katarzyna Bem pracuje na stanowisku Media Managera w Grupie Handlowej

Katarzyna Bem - od 1.10.2004 na stanowisku Media Managera w Grupie Handlowej.  Będzie odpowiedzialna za kontakty pomiędzy domem mediowym a poszczególnymi brand managerami i całościową koordynację i nadzór działań Grupy w mediach.

Wcześniej przez 5 lat pracowała w strukturach domu mediowego Brand & Media OMD kolejno jako Junior, Media Planner i Senior Media Planner. Swoją karierę rozpoczynała od planowania i kupowania prasy dla różnych Klientów. Później objęła stanowisko Accounta jednego z
największych Klientów firmy - Peugeot Polska, a także mniejszych, tj. ESSO, Multikino, Stowarzyszenie Smirnoff Club i PŻB (Polferries).

Do jej obowiązków doszły planowanie/zakup kampanii radiowych, kinowych, outdoorowych, analizy konkurencji, jak również planowanie strategiczne oraz całościowy nadzór i koordynacja działań w zakresie planowania i realizacji kampanii ww Klientów we wszystkich mediach. Inni obsługiwani Klienci to: Lukas Bank, HBO, USP, TBD.

Katarzyna jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego kier. Miedzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. Uwielbia tańczyć i śpiewać (nie wyobraża sobie życia bez muzyki), pisze wiersze, uczy się strzelać z broni ostrej. Jej pasją są podróże (marzy o Tybecie i Ameryce Płd.), interesuje się wystrojem wnętrz.
                                                                              
 Grupa Handlowa powstała w wyniku wydzielenia ze struktury grupy działów marketingu i sprzedaży na początku 2001 roku. Grupa Handlowa to jedna organizacja odpowiedzialna za marketing, promocję i    wspomaganie sprzedaży wszystkich marek (pozwala na optymalne wykorzystanie potencjału              skonsolidowanych browarów). Grupa Handlowa ma osobowość prawną, ale jest spółką zależną od Grupy Żywiec S.A.             

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiana w Grupie Handlowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl