SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w agencji Lowe

Nowy szef Lowe na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz w Rosji.

Centrala agencji reklamowej Lowe Worldwide powierzyła Timowi Hennessy funkcję koordynatora działań LOWE w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Rosji. Pracę na nowym stanowisku Tim Hennessy rozpoczął w połowie października br., a jego nowym biurem jest tworzony obecnie w Warszawie tzw. „Lighthouse”, czyli biuro regionalne sieci reklamowej LOWE na Europę Środkową i Wschodnią.

W nowej roli Tim Hennessy oraz prowadzony przez niego warszawski Lighthouse będzie nadzorował działania sieci w Austrii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, Rosji i Polsce.

Przed objęciem stanowiska Dyrektora Regionalnego Lowe Worldwide na Europę Środkową i Wschodnią, Tim pracował jako dyrektor generalny oddziału Lowe
w Chinach, a wcześniej zarządzał agencją w Wietnamie. W poprzednich etapach kariery zawodowej zajmował wyższe stanowiska menedżerskie w europejskich oddziałach takich agencjach reklamowych jak JWT, BBDO oraz GGK. W tym okresie, Hennessy pracował z wieloma czołowymi firmami takimi jak: Coca-Cola, Mercedes Benz, Cadbury, Mazda oraz Nestlé.

- Przed pobytem w Azji, w latach 90. pracowałem w Europie Środkowej oraz w Rosji, dlatego nowe stanowisko traktuję trochę jak powrót do domu. Uwielbiałem pracować w tym regionie Europy, gdzie inteligencja, humor i swoisty duch są wszechobecne. Ponieważ miałem już przyjemność pracować w GGK, cieszę się, że będę mógł odnowić „stare, zawodowe” przyjaźnie.

Z niecierpliwością oczekuję również chwili, gdy LOWE zajmie należyte miejsce w czołówce agencji kreatywnych w tym regionie – powiedział Tim Hennessy. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w agencji Lowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl