SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Agencji TequilaPolska

Awans i nowe osoby w Dziale Obsługi Klienta Agencji TequilaPolska

Bartosz Kluczyński awansował na stanowisko Senior Account Managera i jednocześnie został szefem zespołu w Dziale Obsługi Klienta TequilaPolska. Do Agencji dołączyło również 2 nowych Account Managerów: Marcin Łaguniak w Poznaniu i Katarzyna Kosieradzka w Warszawie. Zmiany w Dziale Obsługi Klienta są związane z pozyskaniem nowych klientów przez agencję marketing services TequilaPolska.

Bartosz Kluczyński jako Senior Account Manager będzie zarządzał zespołem współpracującym z Kompanią Piwowarską. Bartosz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, kierunku Zarządzanie i Marketing. Swoją karierę zawodową rozpoczął już jako student prowadząc programy radiowe i audycje muzyczne. Kierował również Działem Promocji najpierw w Radiu 88,4 FM, a następnie w poznańskim Oddziale Telewizji Polskiej S.A. Z kolei w Polkomtelu pracował jako Regionalny Specjalista ds. Public Relations. Bartek związany jest z TequilaPolska  od listopada 2003r. W ciągu tego okresu współpracował z wieloma Klientami, m.in.: Beiersdorf Lechia S.A. czy Nobiles.

Jego ostatnio realizowanym projektem jest nowa strona internetowa TequilaPolska .

"Awans na stanowisko Senior Account Manager spowodowany jest dużymi osiągnięciami Bartosza we współpracy z Klientami Agencji oraz rozwojem projektów wewnętrznych. W tej chwili czekają go kolejne duże wyzwania związane z rozwojem działu" - mówi Tomasz Grzybowski - Client Service Director TEQUILAPolska.

Dwaj nowi Account Managerowie w TEQUILAPolska to Katarzyna Kosieradzka
i Marcin Łaguniak.

Katarzyna Kosieradzka jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1997 roku związana była z agencją reklamową MRM/Momentum. Przeszła tam kilka szczebli kariery zawodowej. Jako Account Manager odpowiedzialna była między innymi za takich klientów jak: Polkomtel S.A., Nestle, Grupa MW. W warszawskim Oddziale TEQUILAPolska jako Account Manager zajmuje się realizacją projektów dla nowych Klientów, jednak ich nazw Agencja na razie nie ujawnia. Kasia interesuje się tańcem nowoczesnym, literaturą powszechną, bardzo lubi podróżować.

Marcin Łaguniak jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Pedagogika Specjalna. Marcin już od początku swojej kariery zawodowej związany jest z Agencjami reklamowymi. Najpierw pracował jako Area Manager w agencji marketingu bezpośredniego Great Open House, a następnie przez 2 ostatnie lata jako BTL Manager w agencji reklamowej Afekt. Obecnie w TEQUILAPolska Marcin jest zatrudniony na stanowisku Account Manager. Marcina zainteresowania to fotografia, sporty zimowe, podróże motocyklowe, Internet, psychologia, reklama i polityka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Agencji TequilaPolska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl