SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w agencji Vip-art

Vip-art wbrew tendencjom

Agencja Vip-art realizująca projekty z zakresu btl uściśla swoje pozycjonowanie na rynku usług marketingowych. Odświeżenie wizerunku wiąże się ze zmianą logo, na którym oprócz nazwy agencji znajduje się teraz uzupełnienie event marketing.

- Wbrew tendencjom na rynku reklamy i dążeniom agencji do budowania struktur full services postanowiliśmy postawić na specjalizację. Towarzyszy temu zmiana logotypu. Do nazwy Vip-art dodaliśmy event marketing, ponieważ chcemy, aby kojarzono nas z tym działem marketingu, z którym związani jesteśmy od 10 lat i, w którym jesteśmy fachowcami. Zmiana logotypu ma również służyć odświeżeniu wizerunku Vip-art. Poprzedni logotyp nie odzwierciedlał w wystarczający sposób nowoczesnego charakteru agencji. Chcemy podkreślić, że tak jak zmienia się estetyka naszej przestrzeni, tak i my podążamy za zmianami. Zasada ta odnosi się nie tylko do wizerunku, ale przede wszystkim do kierunku i jakości świadczonych przez nas usług- powiedział Piotr Rybicki Prezes Zarządu agencji Vip-art.

Agencja Vip-art specjalizuje się w eventach specjalnych, realizuje imprezy plenerowe, otwarcia firm, premiery produktów, team bulding, zapewnia obsługę logistyczną. Najnowszym projektem agencji było otwarcie fragmentu autostrady A2, w którym Vip-art pełnił funkcję executive producer.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w agencji Vip-art

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl