SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Białymstoku

Wojciech Worotyński p.o. dyrektora oddziału TVP w Białymstoku.

Zarząd Telewizji Polskiej S.A., na posiedzeniu w dniu 20 września 2005 r., zdecydował o powierzeniu pełnienia obowiązków dyrektora Oddziału Terenowego TVP S.A. w Białymstoku Wojciechowi Worotyńskiemu - poinformował w środę Wirtualnemedia.pl rzecznik telewizji Jarosław Szczepański.

Obowiązki dyrektora oddziału powierzono mu w związku ze zwolnieniem lekarskim, na którym przebywa obecnie Jacek Popiołek, dyrektor OTV w Białymstoku.

Wojciech Worotyński pracował dotychczas (od 1999 roku) jako komentator w Agencji Produkcji Audycji Telewizyjnych TVP  współpracując z programami publicystycznymi i reportażowymi Telewizji Polskiej.

W latach 1997 - 1999 był zastępcą dyrektora ds. programowych w OTV Białystok.

Wojciech Worotyński (ur. w 1952 roku) ukończył studia w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem kilkuset reportaży, filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych o tematyce społecznej, obyczajowej, historycznej i etnologicznej.

Popiołek jest szefem oddziału od 3 lat. W ostatnich miesiącach w ośrodku telewizji w Białymstoku doszło do konfliktu pomiędzy dyrektorem a niektórymi dziennikarzami. Efektem było doniesienie dziennikarzy do prokuratury o stosowanie mobbingu przez dyrektora. Niektórzy dziennikarze zarzucali dyrektorowi, że wykorzystuje restrukturyzację w firmie do uprawiania polityki personalnej. Zarzucali też, że są odsuwani od pracy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Białymstoku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl